IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Исхрана и кулинарство
  Активни теми Активни теми RSS - Кој Ви е омилен пијалок?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој Ви е омилен пијалок?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 14>
Автор
Порака
mia111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 597
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mia111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 09:32
Obozavam-TEKILA
GIN_TONIK
A od sokovi-Ceden limon-bez seker

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 09:38
Јас сум за сокови.Од нив сок од портокал и кока кола, без овие во денот не можам.
Со добро друштво GIN или Shtok.


Никогаш не пијам пиво и вино(исклучок шампајн)

[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 09:45
Водка со цеден лимон
вино
Motivation is game in my hands
Кон врв
Tomas Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 349
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tomas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 11:26
Originally posted by natalija natalija напиша:

ЛОУ МИЛИЧКО ЕДИНСТВЕН ПРАВ КОЛКУ ШТО МОЖАМ ДА ЗАБЕЛЕЖАМ БЕЛ РУСИН ИМА ВО СТУДИО ПАБ, ТАМУ МИ Е НАЈ НАЈ ОД СИТЕ. НА ДРУГО МЕСТО КОГА ПИЈАМ ИМАМ ЧУВСТВО ДЕКА БИЈАМ БАЛТИК ИЛИ БИЛО КАКВА ИМИТАЦИЈА НА СМИРНОФФ


Mozda e do limonot
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2005 во 15:54
ЛОУ ИСПРАВКА НАЈДОБАР БЕЛ РУСИН ИМА КАЈ Те*е ЗАТОА ЧЕСТ ГОСТИН ЌЕ ТИ БИДАМ   
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2005 во 14:00
Originally posted by Pravoslavie Pravoslavie напиша:

1. Вода

2. Вино (црвено)



И мене, по тој редослед!
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2006 во 14:45
koka kola i sokce od jabolce
Точачиња.
Кон врв
Nelita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nelita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2006 во 12:54
Коктел „Маргарита“ во лето
Зима чај најчесто мешан,а од алкохолните вино и мартини (црвено)
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2006 во 15:05

najmnogu na svetot sakam COCA COLA..... :))))

alkohol ne pijam mnogu ali edinstvenoto so go pijam i so go obozavam e vodka Smirnoff (ona crvenoto shishence) :)))))))))) i Ricco (sekakvo osven ona zelenoto i crvenoto) - eeeee ic ne mi teknuva od so im bea vkusovite....:))))))

vino ne pijam ali ko bi piela bi piela T'ga za Jug

a topli pijaloci: Toplo cokoplado (mmmm obozavam) :))) iiiiii mnogu sakam planinski caj

i sakam i Nes kafe:)))))

mislam deka ovie mi se omileni:)))))))))))))))))

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Nelita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nelita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2006 во 10:07
Супер избор Алекта од кафињата и јас го обожавам Нес кафето ,а од вината Тгата ми е тешка,додека за топлото чоколадо имаш право ммммммммммммм превкусно е!
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2006 во 23:15

Originally posted by Nelita Nelita напиша:

Супер избор Алекта од кафињата и јас го обожавам Нес кафето ,а од вината Тгата ми е тешка,додека за топлото чоколадо имаш право ммммммммммммм превкусно е!

 mm mi se pie toplo cokolado.......lele.....!!!!! posleden pat toplo cokolado piev na.....hmmm 6ti januari!!!!! WOW kako pamtam ALAL da mi e

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
LEPOTAN Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Февруари.2006
Локација: Switzerland
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEPOTAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 20:43
[QUOTE=Barbika]
Ñàìî òîà ñèãóðíî èìà óøòå íåøòî øòî òè ñå äîïàƒà!?
 
tocno deka ne mi se dopaga samo ova, drugoto sto mi se dopaga si ti BARBI.
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2006 во 08:22
Драго ми е што ти се допага Барби и мене ми се допага многу
Во последно време многу го консумирам Браво сокот од црвен портокал
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2006 во 08:59

ВИНО - ЦРВЕНО, ЦРНО - ПРАВИ ЛУДИ РАБОТИ СО МОЈАТА ФАНТАЗИЈА

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,174 секунди.