IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Ваши рачно направени сајтови.
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ваши рачно направени сајтови.

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
InkMedia Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај InkMedia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Ваши рачно направени сајтови.
    Испратена: 29.Мај.2010 во 17:18
Споделете ги вашите рачно изработени веб сајтови, критикувајте ги другите, забелешки, добри и лоши страни на сајтовите - сите критики се добредојдени.

Еве, бидејќи јас ја отварам темава, јас ќе почнам.

Ink Media Group

Постирајте да видиме кој-што има направено.

Поздрав.

Изменето од InkMedia - 29.Мај.2010 во 17:19
Кон врв
Naum94 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Септември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Naum94 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2010 во 15:17
So dreamweaver ja pravese stranava?Kako napravi da ne se odi nadolu posle copyright?Da ja dopravam i ke ja vnesam.
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2010 во 15:32
Ако појдеме од фактот дека потенцијалниот клиент треба да види со кого си има работа, можам да кажам дека странава е многу непрофесионално изработена. Никакво портфолио, дизајнот е прилично лош, боите кои што сте ги одбрале се онака..не многу лоши...ама не и добри.
Со еден збор, странава не е довршена.
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.