IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Како да направите женска да НЕ ве сака?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да направите женска да НЕ ве сака?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 13:23

едноставно биди искрен со неа,кажи и дека не те интересира и да те остави на мира ...или ако веќе си разговарал со неа,игнорирај ја не и одговарај на пораки на телефонски повик и сличнонамигнување

Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 13:26
Сега ми текна...
Девојчето најверојатно е тинејџерка јел тако? трепкање
Епа не е лесно...
Чуш, може и во депресија да падне. плазење
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 13:38
Абе деца, што е толку тешко тоа???

ЌЕ бидиш апсолутно ладен и незаинтересиран за се спрема незе и сакала-нејчела ќе и текни и ќе те остави... проверено, 100% функционира..

edit: Ќе давав и пример за постојано корпосување, еден мој другар, ама NVMголема%20насмевка


Изменето од volkswagen - 21.Мај.2010 во 13:39
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 14:23
Vakva tema bez veza
ne sum videla do segaгазење%20од%20смеење


Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 14:33
Originally posted by dejanpp dejanpp напиша:

Originally posted by fiks fiks напиша:

Да се правиш одбивен значи треба да играш идиот во главна улога,а зошто да се правиш будала при здрав памет???-Некако не ми ујдисват овазбунетост


pa  odlucise  ili  eden  cas  igraj  idiot  ili  cel  zivot  zivej  so  idiot


Epic Win...голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

Добро составено да
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 14:35
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Сега ми текна...
Девојчето најверојатно е тинејџерка јел тако? трепкање
Епа не е лесно...
Чуш, може и во депресија да падне. плазење


now...thats my problem...тагатрепкање
а шо знам , добра другарка ми е ...
само...она очигледно ‘трипа‘...тага
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 14:36
Џо душичко...абе ме изнасмеа...
имаш проблем..хах...ќерката на другарка ми доаѓа загрижена дома и вика-мамо,јас имам голем проблем....сите во одделение ме сакаатгазење%20од%20смеење
понекогаш посакуваме  да имаме ваков проблемнамигнување
туку...шо ми беше муабетот...абе дете...за да те одсака треба да глумиш лудило...да чачкаш нош на јавни места,да пцуеш,да изигруваш малоумен,хулиган...ама нема да те отсака,оти шом таа те намерачила ништо нема да и смета...дури и интересно ќе и еголема%20насмевка
туку ти фино-лепо однеси го момето на кафе и сокче и објасни и како стојат работите ...како културен момак а не ко неандерталец.
малку ќе и биде криво ама ќе и мине...
и убаво ти кажа Тиги,ќе те раскажува по другите каков сељак си бил па ќе те одсакаат сите...не го бива такаголема%20насмевка
 
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 15:48
Originally posted by Џо Џо напиша:

Дечки....
Како?
Како ги терате?
Женски...
Како да ве отераме?голема%20насмевкатрепкање


Едноставно кажи и дека не сте еден за друг.
Глупо е да смислуваш сценарија врз основа на кои таа треба да укапира дека не ја сакаш.

Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 15:49
јас сум експерт за ова тема
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 16:59
дури и бинго тоа не го може намигнување
...нити било кој друг
се` друго е можно освен да натераш некого да те засака или отсака
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 17:29
Океј средена работа...
Се отарасив од чупето...
Дискутирајте техники и типови ако сакате...голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2010 во 17:38
Да и `ркнеш у ципела или да и истуриш пиво (не вино, пиво, погрдо мириса) на маица. голема%20насмевка

What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2010 во 13:58
Стратегија за откачување на жени

Во врска сте веќе некое време, но ете нештата не функционираат како што треба. Сакате да ставите крај, но знаете дека тоа ќе ја повреди. Што да правите? Префрлете ја топката на другата страна и натерајте ја таа да биде онаа која прв ќе стави крај. Како да ги изведете тоа? Еве неколку идеи.
 
1.Бидете наметлив и несигурен

Факт е дека кога едниот во врската станува наметлив и несигурен, другата половина се труди да го избегнува и го гледа како емоционален паразит. Затоа барајте од неа да ви кажува како сте најдобар, најпаметен, единствен и се разбира не ја испуштајте ја од вид.

2.Бидете здодевен

Глумете лудило и ѕвонете на секои пет минути. Кога сте со неа бидете максимално прилепени и правете предвидливи работи.
 
3.Планови, планови, планови..

Почнете разговор од типот „кога ќе се земеме повеќе нема да работиш, помалку ќе се дружиш со пријателките, ќе ми родиш деца и ќе се грижиш за домот“. Ако ова не ја исплаши, преминувате на мизерната фаза.

4.Бидете очаен

Жените мразат очајни мажи, па затоа започнете да се жалите на секој чекор. Незадоволни сте од животот, од работата, од сè. И секако не заборавајте да и наспоменете дека секогаш кога не ви е добро ќе ја барате за да ве утеши.

5.Нема секс ? Ајде чао!

Најбруталната мерка од сите наведени. Колку и да ви е тешко стиснете ги забите и издржете. Оставете и впечаток дека веќе не ви е до секс, имате премногу работа, уморни сте или не ве привлекува доволно.


Изменето од Schatzii - 08.Октомври.2010 во 13:59
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
valentina-pp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 198
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај valentina-pp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2010 во 23:50
sekoja pametna zena se sekava od prva,na primer koga i da ti rece mazot edna recenica se znae deka ne mu e do tebe Eve vaka.....da nosam cizmi ili cevli?a toj....sto sakas Da idam so tebe v grad?...Kako sakas   da go oblecam ovaj ili oj\naj fustan?....koj sakas...dovolno e
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.