IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - Мп3 или Дискмeн
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мп3 или Дискмeн

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Мп3 или Дискмeн
    Испратена: 25.Ноември.2005 во 11:23
Што користите од овие две работи? Ја користам Мп3, помало е а башка ми е УСБ. Сега новиве Ајподи летнаа далеку од Дисмените, може да гледате филмче на резолуција 320х280.
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2005 во 19:09
ја користам минидиск.........
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 21:58
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Lou aj ......


ај........
пс: нема да ти купам.......само подарувам......

Изменето од LouWeed
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2005 во 22:37
ни тоа ни тоа, не носам такви работи на мене никогаш
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2005 во 17:27
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

ни тоа ни тоа, не носам такви работи на мене никогаш

se pwasis da ne te fati struja ili da ne te udri grom a?!:)

струја дух не удара  а богами ни гром  али, секогаш може да те лупне некој, и да ти каже што се праиш дека не ме слушаш бе орангутан.... Е сега кога ќе го види тоа чудото на мене, ќе му светне на чоекот, само работата е што јас ќе бидам веќе светнат 

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2005 во 22:39
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

ни тоа ни тоа, не носам такви работи на мене никогаш

se pwasis da ne te fati struja ili da ne te udri grom a?!:)

струја дух не удара  а богами ни гром  али, секогаш може да те лупне некој, и да ти каже што се праиш дека не ме слушаш бе орангутан.... Е сега кога ќе го види тоа чудото на мене, ќе му светне на чоекот, само работата е што јас ќе бидам веќе светнат 

bravo za...............razmisluvanjev ..........

(ali sepka priznaj deka se pwasis da ne te odri kola na pesacki)

паааааа... море не се плашам толку од кола, колку што се плашам да не ме светне некој точак или ролериста

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2005 во 18:04
abe zaso mp3 pleerce e mnogu jaka rabota jas sea bas si zemav od onie malite so 512 memorija ima i radio i diktafon baska osven muzika mozes na nego da prenesuvas kakvi bilo informacii imas usb port i mnogu e korisno a i ne go zemav skapo
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 02:21

даде, закон ствар е, башка ми е подарок, ем имам 128мб усб ем мп3че што ми собира 100 компресирани песни кои си ги мењам на секој 2-3 дена. е сеа кога идеш негде на одмор со 100 песни не се задоволуваш, па или носиш дискман а ако немаш зимаш цединња со мп3ки па у најблиско нет кафе си ги префрлаш саканите песни на усб

Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2005 во 12:53
E MOEVO IMA 512 MOZES DA STAVIS SO SAKAS A BASKA IMA I RADIO I DIKTAFON PA PLANIRAM DA SI GI SNIMAM SEGA PREDAVANJATA NA FAKULTET U SEKOJ SLUCAJ MNOGU KORISNA RABOTA E VI GO PREPORACUVAM
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2006 во 04:28

Lexar - имаат интересни моделчиња, мене ми е поклон од другар од канада, мислам дека тука ги нема, а твоето што марка е

Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2006 во 08:45
и јас си имам ОД ВЦЕРА тана на нан на МР3 плеерче 
срцка е ептен!!!!!
Motivation is game in my hands
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2006 во 02:48
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2006 во 20:08
Кон врв
shnajder Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 40
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај shnajder Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2006 во 12:15

Mi nudi eden prijatel Mp4, 2,5" displey za 25 euro.koja cena idat dali nekoj znae,

dali e skupo.???

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.