IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Пошта
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Пошта

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Пошта
    Испратена: 16.Мај.2010 во 18:46
Ајде , тука , можете да напишете писмо , кон билокого .
Одамна невиден пријател , љубовен партнер , шефот , комшивката , роднина...
Писмо кое не би го пратиле , онака за да ви ‘олесни душата‘...
Едноставно од емотивна разонода...
Смеете да користите naughty words...голема%20насмевка


Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2010 во 18:52
темата е иста како Драг ИДИВИДИ
Страница 1 2 3 4 5 6 7 ... 23 24 
 
000
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2010 во 18:56
Нееееееееееееееее.......среќа
Абе тука де праќаш конкретно писмо...
Самошто останува анонимно...голема%20насмевка
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2010 во 20:34
До мојата драга класна...

Епа, фала Богу дојде и крај на основно за мене, па да не се преправаме, ем јас си ги олеснив маките, ем вас нема да ве живцирам на класен час. Знааам, знам, колку јас сум била терсен дете, ама тоа е, нема да се сменам поради тебе. Колку за информација, никогаш многу-многу не ве сакав. Можда беше поради тоа што го сакаше Кристијано Роналдо, можда поради ставот... Ху ноус ексакли? Вие инаку, бевте една од нај старомодните жени со кои што имав “чест“ да комуницирам, ако тоа што го правевме беше комуникација. Знам колку беше против тоа јас да сум претседател на одд. ама знаеш шо? Гајле ми е! И да ме памтиш по лошо, гајле ми е!

Хвала лепо.

Поздрав со песната “Foxy lady“ од за вас непознат музичар... Џими Хендрикс.. Мислам, навикната бевте на Сека, Стоја и остало, па не е ни чудо да не сте слушнале за него.
Ајт така.

П.С: Глејте на полуматура да не ми јадете нешто што не треба, пошто ќе ве спукам.
Ајт...

Повеќе во следното писмо.


Изменето од Tiggy Vicious - 17.Мај.2010 во 18:40
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2010 во 20:39
mwahahaaa.....spukaj ja, spukaj....
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2010 во 22:21
Драга наставничка канцеларија...

Почитувани хемија и историја...
Се каравме , ќе се караме наредниве недели истотака.
Ќе биде бурно , но ве молам , не си дозволувајте да ви ја плукнам вистината во фаца.
Да не отворам временско-просторен вортекс...
Па да ги видите и Менделеев и целата Антика...
Ај вака...
Драги Математика и Биологија , без остатоци...Информатика и Ликовно...
Омилени сте ми , можеби Јас не Вас...
уствари можеби...
Математика , друже , ќе те сакам секогаш , ти си како Том Вејтс , циничен , груб , како невреме , всушност скротен одвнатре и навреме испланиран...
Био - во ваши години вие сепак сте тинејџер , имате поголем ентузијазам од мене , ај лав ју тичер.
Информатика , не се знаеме долго , ама не ми јадевте гомна и кога филозофирав , имате закон мобилка , и секогаш бевте добри спрема мене.
Ликовно , хах , колку казнени цртежи треба Вам да ви однесам .
Се извинувам бидејќи не ги носев на време цртежите , едноставно , како да ме спречува климата , Ве обожавам бидејќи слушате Пинк Флојд и имате најдобар осет за мода од билокој друг во Чколото.
-Кога ќе пораснам , ќе видите , ќе цртам , и добро ќе ми иде. Се колнам голема%20насмевкатрепкање

Драга Класна и генерацијо...
Знаете дека ве мразам , бидејќи не ве сфаќам , а ни вие Мене.
Но да не бевте вие , никогаш немаше да израснам во олкав ‘човек‘.
Стекнав доста искуства со вас...(како да не)...
И среќен сум шо ќе се разделиме...
хух...
Џони (секретарот) имаш најбољи Брк у свет , и те сакам зашо ме вадиш од часови кога имаш проблеми со компјутерот.
Истотака
Граѓанско , и на вас фала пошо ме вадите од часови , бидејќи сте умерена и кул наставничка , и зашо носите New Balance патики...

Ете ... тоа беше мојата Беседа Кон Школото...
Хух...
Сеа уше да смислам сам себе шо ќе си кажам...
Ама има тема за тоа...среќа
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2010 во 22:35
hahahahaa.....тиги, Џо, ве обожавам смеење

Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2010 во 18:50
Едно мало писменце до повеќето другарки и другари со кои што минав осум пеколни години...

Даклем:
“Драги“ мои другари...
Колективно ја пцуевме, пуцавме и јадевме тоа што не треба за класната, ама ако не друго, така се зближивме... right?
Фино се прикривавме на физичко кога некој не носеше патики, па не сме ние волови, кој ќе носи патики бре, ако не во ќеса, ќе треба во ранец да ги буте, а тоа е бетер. Anyway... фала многу што ме издадовте за скршениот прозор во училна, ама исто така и фала што дадовте пари онака, демек, другарски заедно со мене за истиот. 
Фала ви и за многуте шали на моја сметка како: -кога тиги ќе се наспие? кога ќе и го исклучат интернетот и сл. Фала ви и за многуте гушки. И за цмокањата и лепење бацили на образи. Фала ви и за поддршката, а и за љубомората. И за тоа што ретко кога ме сваќавте, али било-минало. И за све ви фала. Али најпрво фала што ме истрпивте (значи стварно сте океј луѓе) и што никад не ме навредивте... Добро освен еднаш, кога ме нарековте “буце“, ама тоа беше со право, па јбг. буцкаста бев. не%20знам
Како и да е, се надевам на полуматура нема да се облечете кичасто, бидејќи тоа би било врв.
_____

Кејт: голема%20насмевка големо%20гушкање
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.