IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Потрага по злато
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Потрага по злато

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
RadeR Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RadeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Потрага по злато
    Испратена: 11.Мај.2010 во 15:46
...........................

Изменето од RadeR - 08.Јуни.2010 во 13:45
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2010 во 19:32
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2010 во 23:01
 
 
 RadeR ..... јас не разбрав баш за овие твоиве сознанија
за интересните работи ....
..што е поентава со темава..... трагач по злато си или ....да не згреши нешто ..... ?    не%20знам
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2010 во 23:16
Daj mene okolu taa momata mi kazi...samo ako e mlada, da ne e 'polovnjaca'... ...

Nego i ja imam soznanie...za nekoi raboti...
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2010 во 23:20
 
 
  gonzo ...............нека%20ти%20е%20срам............не%20зборувам
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2010 во 23:44
ama ja nistooo... sakav, mislam...recam...dekaaa...aaaaa...eee oovaka se bara zlato, bez vakva mapa niisto ne prajte...eee toa mi bese soznanieto...


Изменето од gonzo - 11.Мај.2010 во 23:46
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2010 во 23:50
Мое мислење темава да се префрли во мистерии би била многу поинтересна кога ќе се раскажуваат приказни за проколнати богатства и жртвата што ја бараат тие што ги проколнале...

Сепак мое мислење само...среќа
Кон врв
MAKEDONCISTE Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MAKEDONCISTE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2010 во 17:33
zdravo za temava rader od kade si i kakvi soznanija imas kade se ili mapite gi imas
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.