IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - празни цдеа/дивидиа
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

празни цдеа/дивидиа

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: празни цдеа/дивидиа
    Испратена: 24.Ноември.2005 во 16:02
какви цдеа/дивидиа користете......
кој марки ви се омилени,со кој марки не сте задоволни...

Изменето од LouWeed
Кон врв
vatrena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 607
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vatrena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2005 во 23:52
од најевтините..принко
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2005 во 18:42
најчесто принко иако квалитетниот софтвер го складирам на Вербатим или ТДК
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2005 во 22:19
PRINCO,секогаш овие
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2005 во 12:59
ABE NE SEKOGAS SKAPITE CD-A MORA DA ZNACI I DEKA SE KVALITETNI MENE MI SE IMA DESENO SO SONI TAKA NEZNAM KOLKU PARI DADOV ZA NEKOI 5-6 CD OTI MI TREBAA STVARNO KVALITETNI PA IZLEGOA ZA NIKADE PONEKOGAS NONAME CD-ATA SE POZAKON OD SO I DA E DRUGO
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
bobicar1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1099
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobicar1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2005 во 20:11
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

најчесто принко иако квалитетниот софтвер го складирам на Вербатим или ТДК


Kvalitetniot softver go cuvam na HDD 40GB, cija namena e samo za skladiranje na softver i nisto drugo. Se razbira deka imam i back-up na CD ili DVD od sofverot no toa e sosema druga prikazna.
Ednostavno pri instalacija/preinstalacija na softver me mrzi da prefakam po torbickata i da menuvam CD-a
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 20:46
Сега TDK и ени појма немам какви се ќе ги испробам сега ионака имам некои клипчиња за снимање Verbatium
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
busvek Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај busvek Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2006 во 22:00
PRINKO a toa sto mi e povazno na SONY.
Кон врв
busvek Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај busvek Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2006 во 03:51
Eeeee Kifla Kifla koj te rodi be tolku GLUP.
pa da bugarsko dete si..
Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2006 во 10:45
 Јас си нарачувам од германија и таму се поефтини а ги користам Тевион така се викаат, а DVD и нив од таму зашто мојот режач е DVD+ и проблем ми е овде да ги најдам баш такви или пак јас незнам кај да барам?
Кон врв
Audiofil Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 374
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Audiofil Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2006 во 00:55

Ako sakas prazni DVD+ otvori go sajtot www.idc.com.mk Samo tamu mozes da gi najdes najkvalitetnite diskovi vo svetot TAIYO YUDEN po ceni poniski od onie vo Germanija.Imas fiksen i mobilen telefon pa javi se.

PozdravWink

Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2006 во 19:55
Го знам овој сајт сум зимала игри откај дечкото и да навистина му се ефтини  ДВД цедињата.
Кон врв
Cao_Sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cao_Sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 18:11
Originally posted by bosab bosab напиша:

Го знам овој сајт сум зимала игри откај дечкото и да навистина му се ефтини  ДВД цедињата.
hgfhfg
Кон врв
ultra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2616
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ultra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2006 во 11:26
Стално Verbatim користам, мнооогу сум задоволнаBig%20smile
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.