IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Која ви е омилена игра
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Која ви е омилена игра

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 13>
Автор
Порака
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Која ви е омилена игра
    Испратена: 24.Ноември.2005 во 15:51
која ви е нај омилената игрица.......
кажете нешто,па можеби и нас ќе ни се допадне.......
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 21:07
е ја дека сум повише по стратегија.......

STRONGHOLD
ANNO 1503
COMMAND AND CONQUER,red alert
BLITZKRIEG
SUDDEN STRIKE
CODENAME PANZERS
i shooteri kako
MEDAL OF HONOUR
BATTLEFIELD
SOF2
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2005 во 11:29
Ја не играм многу игри играм 2-3. Фудбал менаџер веќе ја играм 8 години, и играм Тони Хок веќе 5 години(мислам дека 2000 или 1999 излезе Тони Хок Скејтбординг). И нормално Најдобрата стратегија според мене Ред Алерт
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2005 во 19:28

Дефинитивно Star Craft... стратегија за која нема замена.

Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2005 во 19:54
ИМАМ ПРОБЛЕМ СО ЦИВИЛИЗАЦИЈА 4 ЈА ДОБИВ АМА НЕМАМ ПОИМА КАКО ТРЕБА ДА СЕ РАСПАКУВА.
ПОМОШ!!!!!!!!!!
 
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2005 во 18:09
jas sum golem ljubitel na strategii ama igram i drugi igri neznam kolku igri imam izigrano do sega mnogu se a igram i menageri fudbalski championship mannager na EIDOS e mnogu jak i sea koa kje se vratam doma kje si go zemam najnoviot 2006 oti na ovoj pc nemozam ni tetris da igram kolku e jak
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
dino Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dino Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 17:12

CALL OF DUTY 2 <-- Multyplayer rox.

JEDI KNIGHT - Jedi Outcast

btw, ај предложете некоја добра игрица. слушам Civilisation 4 била лудница, ама не сум ја побарал уште.

Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 17:40
FIFA 06, Football Menager 2005 na Sega,(na EIDOS go mrzam), Medal of Honor so site 9 prodolzenija!!!! Rise of Nations Thrones and patriots!!! Call of Duty 1 i 2!!! Half LIfe 1 i 2!!! DOOM 3!!! Tom Clancy`s Rainbow Six, Counter Strike, Warcraft Frozen throne (so dodadeni mapi) NFS Underground 1 i 2 i sega najnovata Most wanted!!! Epa tolku m teknuvaat za sea, a sum izigral preku 200-300 igrici vo moja kariera, ako ne i povekje!!!! Doma imam kolekcija t.e 3 cd stolbovi samo so igrici!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
ZokiBoSS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 240
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZokiBoSS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2006 во 18:29
Уфф.. РедАлерт, најдобра стратегија според мене.. Жално е што новото продолжение, т.е. Command And Conquer или таму како се вика, многу го напраја американско.. Инаку, NFS од првиот дел, па се досега ја играм .. Тхе Бест !
That What Doesn't Kill Me, Only Makes Me Stronger..!
Кон врв
micevski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 89
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај micevski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2006 во 13:03
NBA I trkacka simulacija
Кон врв
Supernatural Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Supernatural Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2006 во 19:15

 

 SUPER STAR FOR PLAY STATION 2 :-) SOOO DUPLI MIKROFONI SE RAZBIRA

 

Кон врв
Kevin Mitnik Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kevin Mitnik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2006 во 21:43
world of warcraft
Кон врв
Supernatural Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Supernatural Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2006 во 22:16

 

 MOMENTALNO ISTO TAKA OMILENA IGIRCA MI  JE " DRZAM OCI DA NE ZASPIJAM " ... KULT !!!!!

Кон врв
Toreador Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 48
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Toreador Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2006 во 19:37
повеќе сакам ЕрПеГе игрици и стратегии

Baldurs Gate
Icewind Dale
Deus Ex (I/II)
Neverwinter Nights
World of Warcraft
Elder Scrolls

A od strategii
Starcraft
Civilization 4 (prijatno me iznenai igrava)
Black and White (I/II)
Alpha Centauri (НАЈБОЉА ИГРА НЕКАД У ЖИВОТ!! ЈУХУУУ!)
CUTENESS OVERLOAD OF DOOM!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.