IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Што играте во моментот???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што играте во моментот???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 28>
Автор
Порака
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2005 во 00:36
Веруј ми многу е закон, столчево го загреав, имаш турнамент, практис, килер, сите подтипови на снукер и билјард
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2005 во 19:59
vo moment igram TROPICO.......super igrica.....
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2005 во 19:26

4-5 години ја играв-ме redovno Star Craft ,не сум ја играл 1 година можеби од недостаток на време, ама пред 2 дена ја игравме ПАК... уффф лудница... ја зне некој ??? стратегија, малку постара но оригинална...втора таква нема...кој знае ќе ме разбере.

Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2005 во 18:16
[QUOTE=LouWeed]vo moment igram TROPICO.......super igrica..... [/QUOTE stvarno mnogu jaka igrica da ne znaes za nekoe novo prodolzenie jas ja igrav posledno onaa so piratite ama ne mi se svigjase bas mnogu prvata bese pojaka ti koja ja igras
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Egeec Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Egeec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 13:28
Originally posted by natalija natalija напиша:

Јас пред еден месец ја завршив СПАРТАН на ПС2 ви ја препорачувам супер е играта поготово на ехтрим

И ви ја препорачувам The god of war нема да ве остави да си легнете


Дали се тоа стратегии? Има ли воопшто стратегии на PS2?
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 01:16

Call Of Duty 2

најдобрата игра со воошѓто е напраена

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 02:16
Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

Call Of Duty 2

íà¼äîáðàòà èãðà ñî âîîøƒòî å íàïðàåíà

DA igrata e zakon nema sto samo mnogu e lesna ako ja igrate na najlesno i brzo se pominuva
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 18:43
Originally posted by Pharaoh Pharaoh напиша:

Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

Call Of Duty 2

íà¼äîáðàòà èãðà ñî âîîøƒòî å íàïðàåíà

DA igrata e zakon nema sto samo mnogu e lesna ako ja igrate na najlesno i brzo se pominuva

И НА ВЕТЕРАН Е БРАТ ЛЕСНА ВЕРВАЈ МЕ!

АМА МНОГУ ИНСПИРАТИВНИ МУЗИЧИЊА ИМА! И МНОГУ Е ФАЦА

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
micevski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 89
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај micevski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2006 во 18:44
NBA ZAKOOOOOOOON......ajt
----------------------------------
RECE micevski I GO SKUCAAAAAAA!!!!!
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2006 во 04:37

НЕ ТРЕБА ПОВЕЌЕ ДА КОМЕНТИРАМ!!!

 

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Egeec Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Egeec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2006 во 15:13
Игра ли некој Hearts of Iron 2? Некако заглавив на неа последниве 2 месеца.
Инаку, делкам стратегии. Сум ги поминал Civilization 2 i 3, Starcraft, Heroes of Might... Z, Risk, Railroad Tycoon...
Кон врв
Supernatural Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Supernatural Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2006 во 19:18

 

 DALI NEKOJ IGRA : STAVI PRSTE U SHTEKER ZAGLAVIV NEKAKO POSLEDNIVE DVA MESECA.INAKU DELKAM STRATEGII. SUM GI POMINALA I DVOFAZNI STEKER I SHESTOFAZNI SHTEKER......... NE GI IGRAM VISHE : BUSHTRAVI MI FRIZURU :-)))Изменето од Supernatural
Кон врв
Supernatural Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Supernatural Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2006 во 22:13

 

 MOMENTALNO JA IGRAM IGRATA " SKOKALINJA" MISLAM DA NE TREBA DA KOMENTIRAM VISHE :-))))

Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2006 во 15:02
Front mision ... супер е
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 28>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.