IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Хуманитарна забава @ Ало Ало - 17.04.2010
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Хуманитарна забава @ Ало Ало - 17.04.2010

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Viximus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Viximus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Хуманитарна забава @ Ало Ало - 17.04.2010
    Испратена: 15.Април.2010 во 14:50
Почитувани,
Ве покануваме на хуманитарна забава за малиот Јане Велковски во Ало Ало во сабота, со почеток во 21.30 часот.

Додека шизиме и се забавуваме ќе му помогнеме на некој што навистина му е потребно!

ве очекуваме!


кампања Гратис Гушкање
невладина организација Млади за љубов

http://www.facebook.com/event.php?eid=109404319096348
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.