IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Што сакаат жените од мажите???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што сакаат жените од мажите???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728 30>
Автор
Порака Обратен редослед
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2010 во 11:36
Вниманиетрепкање

Кон врв
Milica.B Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 355
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Milica.B Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2010 во 02:08
da ne gi gnjavat i maltretiraat i se razbira da ne bidat ljubomorni
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2010 во 01:22
Originally posted by mariija mariija напиша:

da znae da go iskoristi vistinkiot  moment



A za moment e potrebna situacija...
Кон врв
mariija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2459
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mariija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2010 во 01:21

da znae da go iskoristi vistinkiot  moment

Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2010 во 01:11
Originally posted by Џо Џо напиша:

Сакаме да дознаеме што и бара животинската страна , што таа посакува инстинктивно , потсвесно , кога би го знаеле ова , нели сите би биле Казанова голема%20насмевканамигнување.
 
А па Казанова демек све знаел. Батката знаел само како да се служи со алатотголема%20насмевка
Жените сакаат да им се угодува за се што ќе им дувне на памет. А тоа е невозможноплазење
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2010 во 21:49
Ја па сакам со мене он да глеа фудбал и на секој даден гол да се залапаме.
Јој... фантазии...

Или па лејкерси коа играат да ги глеаме....
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2010 во 21:25
да не гледат фудбал ...во моментов!забава
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 13:29
...a se e tolku ednostavno...
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 13:17
Сакаме да дознаеме што и бара животинската страна , што таа посакува инстинктивно , потсвесно , кога би го знаеле ова , нели сите би биле Казанова голема%20насмевканамигнување.
Што барем дознавме , дека жените голем дел од времето потсвесно го оценуваат мажот , и мажите го прават тоа.
Само мажите полесно ја контролираат потсвеста , или барем , гигантското его ги спречува оркестрациите на потсвеста...
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 11:44
се е индивидуално.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 11:36
dobro e napisano, zasto edna zena i ne moze od eden maz da dobie se sto i e potrebno.
poveketo sakaat bezbednost pokriv nad glavata, deca- nivnata egzistencija, ponekoj odmor na leto, nesto skijanje na zima,nova garderoba za sekoja prigoda, nesto nakit, nesto pari za slednata generacija, prevozno srestvo na 4 trkala, moze i nesto so propeler....
Кон врв
Tor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2010 во 22:43
I da ne e mnogu pameten, da bide glup i corav-za da moze zenata da go 'vrti'...
Кон врв
Tor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2010 во 22:27
Zena saka sex-pari i ljubov ne ja zadovoluvaat, nit pa kariera, nit rabota, nit deca, nit maz...

Gleame da i najgolemi ljubavi propagaat i so pari se i so deca i so svaleri i svalerki i pak i pak...

So drugi!
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2010 во 21:08
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

е тоа жените цело време...
зборат дека сакаат некој тип кој ќе биде нежен...
ќе ја разбира...
ќе ја слуша кога зборува...
ќе ја сака...
ќе ја устоличува како божица...

ама обично е обратно...
повеќе трчаат по некој што нема да ја зарезува...
ќе гледа по други жени...
да не речам ...к*рвариште...
а они уствари сакаат да се чувствуваат...
во стил...

види го...
има избор на жени колку сака..
ама е со мене...
јас вредам...
повеќе од другите...збунетост
 
 
Na slepiot nemozes da mu dades oci za da progleda ...
Zelbata za bolka sekoj ja ispolnuva na razlicen nacin ... Nekoj svesno a nekoj nesvesno ... Zavisi od kapacitetot koj go ima .....
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728 30>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.