IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Мој омилен дел од... ??
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мој омилен дел од... ??

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Прашање: Koj del od denonokieto vi e naj...?
Одговор Гласови Статистика
10 [41,67%]
0 [0,00%]
5 [20,83%]
1 [4,17%]
4 [16,67%]
3 [12,50%]
1 [4,17%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Мој омилен дел од... ??
    Испратена: 05.Април.2010 во 07:25
Od koga pamtam za sebe se budam rano i sekogash se cuvstvuvam najubavo. So kafe pred sebe-cigarce vo raka - sednuvanje na moeto mesto i pogled vperen vo trite bora pred mojot prozorec, onaka isklucena za site i seshto gi polnam bateriite ki me drzat cel den. Mirot, tishinata, tek-tuk dvizenje na nekoj ranobudnik i nishto poveke.
Za mene utroto e najubaviot del od denot.голема%20насмевка
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2010 во 11:22
Мене цел еден ден ми е преживување во галамава и хаосов...
Па и немам баш некој омиле дел од денот.

Наввечер... ваљда.
Ако е сабота или петок. голема%20насмевка

What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2010 во 12:37
приквечер
владее хармонија на бои во околината.
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2010 во 12:39
popladne...doma ,relax..uzivancijaмечтаење

Изменето од ANITA11 - 05.Април.2010 во 12:45
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2010 во 14:06
Утрото.
Секогаш велам дека утрото е помудро од ноќта, нов ден, нови предизвици и нови случки ( интересни или не ) намигнување започнуваат со утрото.да
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2010 во 14:13
секој божји дел од денот кога можам да бидам со неа ......
Кон врв
moni34 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 22.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 559
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moni34 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2010 во 14:31
utroto,sveza ,naspana, polna so energijaсреќа
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2010 во 15:48
гласав за попладне, ама се зафркнав...
најубав дел од денот ми е кога брат ми не ме гњави...голема%20насмевка
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2010 во 15:58
најубав дел - утрото штом се разбудам, па ми се пикнат ќерките во кревет, па гушки, па бацки...љубов

најспокоен дел - ноќта, штом испозаспијат сите, куќата се смирува, галамата ја снемува... си земам некој саат тишина, само за мене ух
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2010 во 16:13
Кога ќе си дојдам од школо, прва смена... среќа
Нема поубаво чувство од тоа коа сите се надвор.
Татко ми на работа,
мајка ми ја носи сестра ми на школо..
па на кафе-мафе муабети иде...

Милина! голема%20насмевка
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2010 во 16:23
Попладнето.... среќа
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2010 во 16:31
Спанка сум по природа,тешко ми оди будењето наутро,па следи спремање за на работа,па брзање да не задоцнам и едноставно неможе да се ужива во вакво хаотично утро,ама затоа попладнето себично си го чувам само за себе....кафенце ,цигарче,тивка музика ,маусот во рака.....е тоа ти се вика права уживанцијаголема%20насмевка
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2010 во 18:50
Ги сакам и квечерините ама во овој период кога надвор е се разеленето. Од дома се слуша гласот на спикерите од разни тв канали, а од надвор детскиот џагор јас си пијам кафенеце едно 2-3 едно подруго и си шетам низ виртуелниот свет. После почнува узбуна пеглано/непеглано, бура ..море тајфун и пак мир
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2010 во 18:57
 
 
  И јас  рано се будам.... и си ги сакам најмногу утрата...
 ..секое утро ..во лето..есен ..зима..пролет.....
...Посебно си ги обожавам..саботните и неделните утра......среќа
 
...Но ова не значи дека не до сакам и останатиот дел од денот...
... само ..ова ми е омилениот  дел..........голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.