IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Нај патување
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Нај патување

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 7>
Автор
Порака
meco Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај meco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Нај патување
    Испратена: 22.Ноември.2005 во 10:34

Кое патување ви оставило најголем впечаток? По што го паметите, по лошо или добро??

Изменето од LouWeed
me nemase ama ne znaci deka ve zaboraviv
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2005 во 12:36
БАРСЕЛОНА.....се изгубив 3 дена..........
Кон врв
Sara_t Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 182
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sara_t Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2005 во 12:39
Holandija prekrasna zemja taa mi ostavi golem vpecatok
Кон врв
brmbrm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 405
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmbrm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2005 во 12:53
Key West is the best uuuuh kavo mesto
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2005 во 13:03

ПРАГА.........не сакав да заминам .....прекрасно

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2005 во 14:17
ВАТИКАН и прекрасниот плоштад San Pietro.Бев вчудоневидена од се она околу мене,беше недела и ден кога се вршеше миса од Папата Giovanni Paolo II
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2005 во 14:41
сара и блу....ме потсетија на исто многу јаки места каде бев....
мислам прага е жива легенда град....врие со нај убаите жени на свет.....
а холандија шо да ви кажам.....еиндховен,амстердам.....влеговме во кафичот ја глеаме картата...еј мен гимме 2 грамс оф ак/47 енд 2 грамс зиро зиро........
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2005 во 21:51
 France......tie 10 dena bea  najromanticnite i najnezaboravnite denovi vo mojot zivot
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2005 во 22:28
со француски лавер или????
Кон врв
meco Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај meco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2005 во 10:51
Moe ne zaboravno patuvanje bese mesec dena niz USA. Nijagara, Chicago, Washington,Boston. Prekrasno si pominav i se iznaletav. E uste ponezaboravno mi go napravi patuvanjeto sto ni ja promarsija konekcijata vo Paris na vrakajne pa ne smestija vo hotel na smetka na kompanijata. Arno ama slednoto utro koga bevme na dorucek ni provalija vo soba. Sreka sto gi smackav site pari na setanje
Кон врв
mimi24 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimi24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2005 во 14:11

Letovo vo Italija: Firenca Piza, Livorno,Vinci. Ubavina do ubavina.

Se razbira kako dopolnuvanje bese italjanskiot lover.

Ama od setanje ne go ostaaviv do zdiv da dojde

Za 6 dena se vrativ so 200 sliki

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2005 во 14:26
Минатото лето во Шпанија и БАРСЕЛОНА каква е би ја посетила повторно
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 17:55
ne sum bila podaleku od sosednive zemji.....samo vo Slovenija bev ova leto sto pomina...i si pominav Prekrasno! bev samo vo Koper i Ankaran ama sepak si pominav ubavo....iako ne go vidov ona sto trebase da se vidi od Slovenija...moreeeeeee za mene ima vreme.....ima da setam, da setam.....
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 22:52
Germanija.ludwigstein.to e zamok sreden ko hotel.definitivno 11 golden age vo mojov zivot.totalna anarhija.uh kako bi sakal da se povtorit.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.