IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - Позитивна енергија - лек за се
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Позитивна енергија - лек за се

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3456>
Автор
Порака
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2010 во 22:42
Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:

denes ne sum pozitivna so mislite..тага

NE VERVAM TI DA NE SI POZITIVNA
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2010 во 23:05
Мене позитивнава од што многу в гла ме мават, не зна што пра. изненадувањеизненадување
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2010 во 01:03
pozitivnata energija dava sila i energija vo bilo kakva da si situacija razmisluvaj pozitivno ima efekt za razlika od negativnoto koe ke te odnesi vo kolosek
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2010 во 00:28
Стигма стана најпозитивниот на форумов......

Стигма напреддддддддддд.....!!!!!
МИР со сите
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2010 во 03:35
mora de se razmisluva pozitivno polzavce
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2010 во 04:20
Не бе мило.....не мора.....

Ама убаво е, нели?????
МИР со сите
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2010 во 22:33
samo taka prodolzi stigma....големо%20гушкањеда
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2010 во 22:56
respekt anita 11
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2010 во 02:31
Eve eden primer za pozitivnoto razmisluvanje;celo vreme imav zelba da si kupam motor aprilija,ama bese skapa i kolku pati da praev muabet doma stalno mi velea pocekaj,ama jas ne prestanav da razmisluvam pozitivno i se nadevav i znaev deka ke ja imam eden den, kolku pati vrtev sam po saloni ama samo ja gledav vespata i se nadevav,i eden den i to mi se ostvari ja kupiv, ama tolku imav raspolozenie pozitivno so znaev deka ke ja imam, eve kolku deluva pozitivnoto razmisluvanje, a ako razmisluvav negativno skapa e, nemam pari nemozam da soberam, nikogas nema da ja kupam taka nema nisto da napraj coek vo zivotot,za bilo so i da kupuva ova samo mal primer, dokolku se razmisluva pozitivno i se gleda na rabotite sekogas se uspeva, i sekogas prviot zbor,da ti bide;Da jas ke go napram ova moram da go napram.
pozitivna energija na forumot
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2010 во 22:49
POZITIVNA ENERGIJA VO FORUMOT.
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2010 во 03:54
Originally posted by polzavce polzavce напиша:

Не бе мило.....не мора.....

Ама убаво е, нели?????
pa te nema nigde draga prijatelke kade si
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 01:04
polzavce falis na temata moja prijatelke priklucise so tvojata pozitivna energija.
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
dejanpp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejanpp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 11:01
koga  site  procesi  vo  organizmot  se  vo  normala  togas  organizmot  e  vo  sostojba  na  blagodet  i  razmisluva  se  pozitivno.so  sekoe  pojavuvajne  na  bolka  paralelno  na  toa  vo  svesta  se  pojavuva  negativna  misla  poradi  logikata  na  svesta  sto  znae  deka  sekoe  nasilstvo  se  resava  so  nasilstvo.na  pocetok  tie  idei  nesvesno  gi  otfrla  mozok  znaejci  deka  ne  se  covecki   no  posle  dolg  periot  na  boluvajne  toa  prestanuva  nesvesno  da  go  praqvi  pa  mora  svesno  da  se  drzi  na  disatanca  od  losite  misli  velejci  deka  e  nasocen  pozitivno"i  tret  slucaj  e  koga  bolkite  od  teloto  prodolzuvaat  i  mozok  posle  site  svoi  presmetki  pocnuva  da  svajca  deka  ne  pomaga  pozitivnoto  odnesuvajne  i  pocnuva  prvo  da  vika  a  posle  i  da  izrazuva  fizicka  sila.zatoa  cuvajte  si  go  fizickoto  zdravje  zasto  teloto  e  hram  na  dusata.no  sek0ogas  koga  covek  ke  se  razboli  toj  ne  ja  obvinuva  bolesta  nego  gi  obvinuva  slucuvajnata  vo  nadvoresnosta.PA  BIDETE  POZITIVNI  TOA   E   SLAMKATA  ZA  KOJA  SE  FAJKA  DAVENIKOT.
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 11:44
голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3456>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,282 секунди.