IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Орален секс и туширање
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Орален секс и туширање

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
fros Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fros Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Орален секс и туширање
    Испратена: 12.Март.2010 во 14:22
Mojot partner se luti zasto ne sakam da go zadovolam oralno..
Jas ne deka ne sakam tuku glupo mi e da go pravam toa koga deckoto ne mu teknuva da se istusira pred toa...Znaci ve molam kazete mi kako da mu kazam da se istusira a da ne bide toa direktno i da ne go navredam...
fala vi odnapred:)

Изменето од fros - 12.Март.2010 во 14:35
Do not play with the viper
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85144
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 14:29
Истуширајте се двајцата.ёётоа е единствениот вариант кога еден од партерите несака да се тушира преди секс.
 
Одете двајцата да се туширате,таму ти ќе го расположиш со допирање врз интимните делови,ќе го пипаш каде треба, ќе се пуштиш малце по ниско .....................и готово.Понатаму ти знаеш што да правиш........
Кон врв
fros Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fros Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 14:31
znam src,ali so nego ziveat i negovite i nego mu e glupo pred niv nie da vlezeme zaedno u kupatilo...mislam bezveze ali sto da praam...
a glupo mi e mene da mu kazam ,,idi istusiraj se,,
Do not play with the viper
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85144
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 14:36
па одете тогаш у вас...........
 
 
И НЕМА што да ти е срамно..........ти си сакаш твојато и неговато уживње............Затоа кажи му:Борче оди да се истушираш и после ќе праиме ’’муабет’’
Кон врв
mimicria Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
magnet za defekti

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimicria Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 14:38
a borce se vika?збунетост
a da mi kazes da go zaplakne malku borceto a?намигнување
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 14:58
..ma,...ljapaj ....nemaj gajle!...ke bide chist.....po toa!намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 15:01
Ако не сакаш да знаат твоите дека се тушираме заедно, нема да ти го пушам!
Кон врв
fros Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fros Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 15:35
hahahaa,dobri soveti...fala vi mnogu...
Do not play with the viper
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 15:36
Или пак, за секој случај користете кондом.
Препорачливо:

http://www.undercovercondoms.com/condomphotos/durex-maximum2.jpg
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11601
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 15:37
Originally posted by mimicria mimicria напиша:

a borce se vika?збунетост
a da mi kazes da go zaplakne malku borceto a?намигнување
 
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
 
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
fros Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fros Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 15:44
hahahaha,tnx bounty_hunter

Btw ne se vika bor4e:)
Do not play with the viper
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 15:46
Е ако де ако не се вика борче, битно борче има, или некоја смрека. намигнување
Кон врв
fros Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fros Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 15:51
hahahahaha,do kaj stignavme so muabetov
Do not play with the viper
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11601
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 15:55
Па добро ма фрос,па кај го најде таков нечист?
На тебе ти е срам да му кажеш да се истушира ,а на него не му е срам нечист да легне со девојка.....ајде бре мењај го,па не е само тој.
 
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.