IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Пријатели
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Пријатели

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Пријатели
    Испратена: 19.Ноември.2005 во 22:35
pa ajde pisete sto mislite i koi vi se naj jakite momenti od ovaa serija
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2005 во 22:42
more Pharaoh stvarno si pederce.mi ja zemas temata a da ne bev jas nemase da se zaclenis na forumov.se zaebavam.so da kazam."how you doin'".ubedlivo najpoznata replika od serijava.za drugo potaka.neka kazat i drugive neso.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2005 во 00:25
ma cela serija e jaka...so znam ne znam koj moment da go izdvojam kako najsmesen.....se e smesno....:)
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2005 во 15:58

Originally posted by Carnation Carnation напиша:

more Pharaoh stvarno si pederce.mi ja zemas temata a da ne bev jas nemase da se zaclenis na forumov.se zaebavam.so da kazam."how you doin'".ubedlivo najpoznata replika od serijava.za drugo potaka.neka kazat i drugive neso.

Kjuti be ti kopele ako ne bese mojot kompjuter ti nemase ni da se zaclenis na forumov kako ne ti e sram 

 

Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2005 во 15:59
a me interesira so koj lik od serijata se poistovetuvate ili potocno vo koj lik prepoznavate vasi karakteristiki jas licno nemozam da se prepoznaam vo eden lik vo sekoj od likovite si naogjam nesto svoe
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Grim Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Grim Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2005 во 16:28

Многу се смеам кога ќе ја слушнам Phoebe како ја пее Smelly cat

Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2005 во 14:30
ej da ne gi ima nekoj site epizodi sakam da dvd da si gi najdam aj vemolam ako znaete nekoj da gi ima kazete mi
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2005 во 13:22
NAJJAKA SERIJA, definitivno, im nemat ravni,najak mi e znakon za f**k YOU, I EPIZODANA KAJ SO SE PORAGAT REJCEL lele kolku se imam smeeno...
Точачиња.
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 02:44

Ја се изнасмеав во петокот; Џои му вика на Чендлер "како успеа да стигнес волку брзо нели се патува 3 саати"  а Чендлер "Па заради временските зони, знаес..." Џои со неговата добро позната фаца "аа да да"

Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2005 во 18:49
neznam jas tamu u mkd do koja sezona se na a1 do 10 mislam steta so ke zavrsat taa serija da ja gledam po 100 pati nema da mi zdosadi

Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2005 во 09:18
how you doin


Motivation is game in my hands
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2005 во 17:28
Originally posted by ivana ivana напиша:

how you doin



ne kradi replikise zaebavam,stvarno najjaka i najpoznata replika od cela serija
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2005 во 17:30
а на овие сега што играат кога им е репризата?во редовниот термин никако да ги фатам!
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2005 во 18:30
abe dajte nekoj neka mi kaze dali gi ima na dvd da si gi snimaaaaaaaaaaaaaaam
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.