IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Хуманост на дело
  Активни теми Активни теми RSS - Гратис Гушкање!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Гратис Гушкање!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
Автор
Порака
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2010 во 19:23
Чекај сега, ова гратис гушкањето само за Скопје важи така?
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2010 во 19:32
големо%20гушкањеголемо%20гушкање
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Viximus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Viximus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2010 во 20:15
Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:

Чекај сега, ова гратис гушкањето само за Скопје важи така?


Да, да. Само во Скопје, на плоштад Македонија. Доколлку некогаш се организираме надвор од Скопје ќе ве известиме овде. :)
Кон врв
Viximus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Viximus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2010 во 16:08
Денешната акција помина одлично. Изнагушкавме голем број на луѓе. Се гушкаме пак најверојатно за 2 недели. Ќе бидете известени накнадно за тоа. :)
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11601
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2010 во 18:33
Ај наздравје гушкањето,нека држи влага две неделиголема%20насмевкаголемо%20гушкање
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2010 во 19:21
A sto samo vo Skopjeзбунетост
Prosetajte i po drugite gradovi, ima zelni guskaci sekadeголемо%20гушкање
 
Od guskanjeto moze covek da se cuvstvuva samo podobroголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Viximus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Viximus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2010 во 20:36
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

A sto samo vo Skopjeзбунетост
Prosetajte i po drugite gradovi, ima zelni guskaci sekadeголемо%20гушкање

 

Od guskanjeto moze covek da se cuvstvuva samo podobroголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање


Благодарам за сигестијата blackeye. Сега за сега не сме во можност поради тоа што сме преокупирани со многу други работи вон организацијата, но доколку сме во можност би гушкале и надвор од Скопје. Секако ако се случува нешто такво ќе бидете навремено известени. :)
Кон врв
dream girl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 105
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dream girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2010 во 00:51
TAKA E, GUSHKANJETO E DOBROOOO... MNOGU DOBRO!
CONFIDENCE IS WHAT MAKES A GIRL SEXY!
Кон врв
Lion King Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion King Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 01:55
Koga e slednoto guskanje? Ce ima ovie snezni vikendi?
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 08:39
За да те стоплат? голема%20насмевка
Фина ствар е тоа со гушкањето според мене. трепкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Viximus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Viximus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2010 во 20:23
Времево се опраи полека, а1 метео и yahoo weather викаат ќе биде сончево и +18 степени во сабота така да ви закажуваме уште една тура гушкање. :)

Се гледаме во сабота (20ти Март) во 13 часот, кај што стоевме минатиот пат (меѓу сегафредо и дал мет фу).

Ве гушкаме!
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2010 во 21:28
Ima nekoe zensko za guskanje, i jas guskam gratis...I ima i domasna poseta...
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2010 во 21:40
Јееееееееееееееееееееееееее едвај чекам во сабота да гушнам некого голема%20насмевка
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
Viximus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Viximus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2010 во 14:37
Originally posted by gonzo gonzo напиша:

Ima nekoe zensko za guskanje, i jas guskam gratis...I ima i domasna poseta...


Има и женски и машки. :)

Инаку еве го и ФБ ивентот: http://www.facebook.com/event.php?eid=374704110492&ref=mf :)

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.