IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Јас сум скроз разочаран од семејство
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Јас сум скроз разочаран од семејство

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
vodolija_89 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 78
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vodolija_89 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Јас сум скроз разочаран од семејство
    Испратена: 14.Февруари.2010 во 21:29
majkami tatkomi se ostaeni odam vamu tamu i so semejstvo imam jas eve sega se vrabotiv i so ce pram nemma vreme da go vidam tatkomi ali toeeeeeeeeeeeee,da vidam dali im ako mene ama ne veruvam drugi zato i pisuvam neme znaj nikooj da vidam mislejna so misla drugive
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2010 во 21:35
Живеј си животот и ич и да не ти е гајле за проблемите на страрите.
 
Еве сега си вработен.Оди си на работа .Чувај си парите да одиш летото на одмор.Најди си некоја убава и слатка девојка.Уживај во животот ,пошто тепрва ќе имаш тешки моменти.
 
Еве јас лични веќе 4 години живим сам и се ми е топ.
 
Затоа дете гледај од позитивната страна .Успев.среќада
Кон врв
vodolija_89 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 78
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vodolija_89 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2010 во 21:44
fala ti taka i pram p[oarno nemozam da napram
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2011 во 20:34
Можеби сум разочарана... ама проклето многу ми недостасува
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2011 во 14:08
Misli... deka roditelite ti pochinale.

Zaminatite od ovoj svet ne mozhat da se posetuvaat i gledaat, neli ?





Изменето од Messenger - 06.Ноември.2011 во 14:23
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2011 во 14:16
Епа јас со стариот веќе не се ни гледам... корените не се сечат, но можат да се прекинат барем контактите. Јас немам сили веќе за глупости.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.