IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Анално мастурбирање
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Анално мастурбирање

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2010 во 14:33
pa, gledash deka ni go kaza negovoto mislenje,изненадување...t.e...prashanje!

tuku, ti nishto ne ni kazuvash ,..za tvoeto milsenje!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Генерал Митре Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
бадајалџија

Регистриран: 19.Ноември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 646
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Генерал Митре Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2010 во 15:20
Тууу бе  саботава ќе ми помине и ништо не дознав какво е тоа мастурбирање.....
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2010 во 16:35
тууууу бреее...ама напаѓате...
1/3 од девојките си го дале газот под кирија...вие напаѓате за анално мастурбирање...на некого тоа му е задоволство а на некого... [:-&] [:-&]

btw...малку ми е гадна темава...
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2010 во 18:32
analno vozbudivanje mozhit ....
ama analno masturbiranje mislam deka e greshka.......
masturbacija se misli na << SAM SEBE >>.......
taka da ne vazhi komentarot ,,deka nekoj si gi dadoa zadnicite pod kirija,,.....
prochitav nekade deka pri seksualna igra so mashkoto treba da se proba da mu se nadrazni da ne recham da mu se pikne prst vo zadnikot.....
vozbuduvanjeto bilo fenomenalno....(poradi blizina i dopir so prostata......itn)
ama masturbacija vo zadnik.......jok не



Изменето од bijonse1 - 06.Февруари.2010 во 18:35
Кон врв
paris25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 969
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paris25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2010 во 21:37
e ovie komentari li postovi mi se svigat veke a ne so licni navredi jas ja staviv temata za opsta diskusija !
a istoto i jas go imam citano po spisanija sto go kazuva bjonse големо%20гушкање

Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 18:01
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:


analno vozbudivanje mozhit ....ama analno masturbiranje mislam deka e greshka.......masturbacija se misli na << SAM SEBE >>.......taka da ne vazhi komentarot ,,deka nekoj si gi dadoa zadnicite pod kirija,,.....prochitav nekade deka pri seksualna igra so mashkoto treba da se proba da mu se nadrazni da ne recham da mu se pikne prst vo zadnikot.....vozbuduvanjeto bilo fenomenalno....(poradi blizina i dopir so prostata......itn)ama masturbacija vo zadnik.......jok не


па не објаснив што сакам да кажам...реков ги дале под кирија..ако некоја девојка му го дава тоа задоволство да партнерот,најверојатно тоа и неа ја возбудува или и се допаѓа...па зошто сама не би се задоволувала па макар тоа да е анално коха тоа и претставува задоволство ...
а за тоа прст во задник..и јас имам читано дека имало експлозивен оргазам или нешто слично...
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 18:08

темава е: вие и вашиот задник, строго интимносмеење

секој може да си пика прсти каде му е воља и каде му е убаво.
Немам јасно дефинирано мислење околу ова прашање. Се е ствар на вкус.
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
databis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 177
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај databis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2010 во 19:07
Originally posted by Glenn Glenn напиша:

темава е: вие и вашиот задник, строго интимносмеење


секој може да си пика прсти каде му е воља и каде му е убаво.

Немам јасно дефинирано мислење околу ова прашање.Се е ствар на вкус .


Посебно ако имаш навика да лизнуеш прстето откако си го макнал во сосот.
Кон врв
kikacoo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kikacoo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2010 во 01:27
mn e zabavnooo hahhaha
Кон врв
DameMak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 617
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DameMak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2010 во 06:41
А од колку пати вакво мастурбирање се станува пешкир?
Кон врв
Pejik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pejik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2010 во 03:42

Сметам дека аналното мастурбирање не ништо нарочито кај оние кои во тој предел ја немаат развиено ерогената зона,или пак ако при тоа не е придружено мануелното или оралното мастурбирање на полниот орган.кул

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.