IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Што сакате да му направите на шефот што ве нервира
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што сакате да му направите на шефот што ве нервира

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака
piperka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај piperka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Што сакате да му направите на шефот што ве нервира
    Испратена: 25.Јануари.2010 во 21:00

јас би му ја украла тоалетната од WC

Изменето од Анастеа - 26.Јануари.2010 во 00:16
подобро е да станеш човек отколку крал
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2010 во 22:25
Пиперче мило малу си го промаршил подфорумот со темава,што не е ништо страшносреќа

Пострашно е што не знам што да чинам со неа,каде сега да ја вдомам,за да не лута по сокаци?збунетостзбунетостзбунетостзбунетост
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2010 во 00:12
Темата е вдомена и повелете изјаснете се.

голема%20насмевка
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
piperka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај piperka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2010 во 08:28
ех што да праиш ме завладеа хаосот и ја испратив пораката пред да видам каде....ме утепа шефот од работа вчера и пола сетила не ми работеа али битно ке си кажам една работа: Сабајле му го дигнав тоалетот од WC и се осеќам врло изрелаксирано, сега следно на ред е да почнат да му снемуваат билтените од маса хаха
подобро е да станеш човек отколку крал
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2010 во 11:15
би му напраиле сите... ама ќе не казнат... не
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2010 во 13:21
bi mu go iskornala uvoto...голема%20насмевкаплазење
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2010 во 18:35

Bi mu napravila kafe so sol, pa posle kao Upsss se izvinuvam, mislev deka e sekjerплазење  Ne, ne me nervira seficata (sefica imam) korektna e, me nerviraat nekoi poedini faci so koi rabotam, edna-dve kretenki.

Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2010 во 18:38
na sefot nisto, ama na toj nad sefot ocite bi mu gi iskopala
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2010 во 18:39
уф како би и’ подметнала алкалакс наместо нејзиниот чај што го пие секое утро,па би ја сокрила тоалетната хартија и би фаќала сеир цел ден потоа задоволство
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2010 во 18:57
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

уф како би и’ подметнала алкалакс наместо нејзиниот чај што го пие секое утро,па би ја сокрила тоалетната хартија и би фаќала сеир цел ден потоа задоволство

наравоучение: жените се луди не си играјте со нив
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2010 во 19:16
Originally posted by vlad0 vlad0 напиша:

Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

уф како би и’ подметнала алкалакс наместо нејзиниот чај што го пие секое утро,па би ја сокрила тоалетната хартија и би фаќала сеир цел ден потоа задоволство

наравоучение: жените се луди не си играјте со нив


би ја натерала да се зачлени на форумов...не за друго туку да го прочита ова погоре задоволство
Кон врв
piperka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај piperka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2010 во 07:58
нова идеа: истури ми на столчето лепак, седни и уживај
подобро е да станеш човек отколку крал
Кон врв
piperka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај piperka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2010 во 08:04
или уште подобро: Влегуваш во канцеларија, Добро утро, како сте..абе чија е онаа кола надвор? (и ја опишуваш неговата) па кога ќе те прашаат зошто, Ти: Па помина еден камион ја поткачи и го однесе цел браник или нешто во слична варијанта, само колку да го размрдаш од сабајле, да му напраиш една ментална гимнастика
подобро е да станеш човек отколку крал
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2010 во 08:54
bi go ispoturala so kafe ..свиркање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,797 секунди.