IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Мелита Ракичевиќ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мелита Ракичевиќ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
Автор
Порака
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2010 во 19:31
Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:

знае што сака...и тоа го добива


И си го доби на крај, од Јулија. Секоја чест за вторавада, што како лавица и застана на пат на оваа бесрамница, во име достоинтвото и единството на своето семејство.
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
mungos80 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
АНАРХИСТ

Регистриран: 21.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mungos80 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2010 во 20:47
На бионсе и е прва љубов
“Додека ние се боревме,мизерувавме и гиневме,некои од народните пари си купуваат куќи и трупаат богатство“ - Ѓорѓи Сугарев
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2010 во 21:21
Не ја сакам...не
Ме иритираголема%20насмевка
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2010 во 21:41
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:


Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:

знае што сака...и тоа го добива
И си го доби на крај, од Јулија. Секоја чест за вторавада, што како лавица и застана на пат на оваа бесрамница, во име достоинтвото и единството на своето семејство.


целта ми беше да кажам...знае што сака и секогаш оди по тоа..без разлика дали ќе повреди некој околу неа...инаку и јас се сложувам за Јулија... ...да не се разбереме погрешно
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2010 во 21:56
Убаво те разбирам, затоа и само те надополнивголемо%20гушкање
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2010 во 18:15
Originally posted by mungos80 mungos80 напиша:

На бионсе и е прва љубов

срц не обожавам плавуше намигнувањејас само онака убави слики постирам нејзини.......
ама види кога не е дотерана колку е обична???

melita8Изменето од bijonse1 - 19.Јануари.2010 во 18:17
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2010 во 18:17

melita3

Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2010 во 18:20


- водителка во Сител

Мелита Ракичевиќ
Најверојатно поголемиот дел од денот ќе го минам во мојата продавница ,,Бруно-дог шоп", бидејќи бев отсутна подолго време. Сега ќе им се посветам на моите животни. Попладнето ги очекувам персиските мачиња од Белград и ќе бидам ангажирана окулу нивното сместување. Вечерта ќе одам на кафе-муабет со пријателките.

 


Изменето од bijonse1 - 19.Јануари.2010 во 18:22
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2010 во 18:22Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2010 во 18:31

Мелита Ракичевиќ - Melita Rakichevic

Си ги осигурав ноџенцата, ама како што стојат работите ќе треба и оченцата... и носето... море и муцето...

                             Melita%20Rakocevic

Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2010 во 18:39

%20Поп-пејачката Верче Пандиловска и нејзиниот избраник, бизнисменот Ѕвонко Гичев, со кого е во врска повеќе од десетина години, во саботата вечер и официјално ја крунисаа својата љубов со брак.

Регистрацијата на која присуствуваа само нивните најблиски се случи во матичната служба во Скопје, додека големата свадбена прослава е закажана за 7 јуни во ресторанот „Ореов лад“.
Верче блесна во прекрасна свечена креација на ателјето „Кокев“, а за свои први сведоци ги одбра познатиот музичар Љупчо Мирковски (кум) и водителката Мелита Ракичевиќ (старосватица). голема%20насмевка По матично, забавата продолжи до раните утрински часови во ресторанот „Три бисери“.

Кон врв
mungos80 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
АНАРХИСТ

Регистриран: 21.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mungos80 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2010 во 00:40
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

Originally posted by mungos80 mungos80 напиша:

На бионсе и е прва љубов
срц не обожавам плавуше намигнувањејас само онака убави слики постирам нејзини.......ама види кога не е дотерана колку е обична???

melita8

Kako od nejziniot domasen album ti se slikite
“Додека ние се боревме,мизерувавме и гиневме,некои од народните пари си купуваат куќи и трупаат богатство“ - Ѓорѓи Сугарев
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2010 во 03:42
mungos80   ги има сликиве на facebook...затоа како да се од домашен албум

инаку ја видов женава без пудра и многу лошо изгледаше..во едни тренерки косата никаква..изгледаше мнооогу старо а за емисија или за сликање кога ќе ја средат изгледа како да не е таа...
Кон врв
mungos80 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
АНАРХИСТ

Регистриран: 21.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mungos80 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2010 во 20:35
Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:

mungos80   ги има сликиве на facebook...затоа како да се од домашен албум

инаку ја видов женава без пудра и многу лошо изгледаше..во едни тренерки косата никаква..изгледаше мнооогу старо а за емисија или за сликање кога ќе ја средат изгледа како да не е таа...
“Додека ние се боревме,мизерувавме и гиневме,некои од народните пари си купуваат куќи и трупаат богатство“ - Ѓорѓи Сугарев
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,107 секунди.