IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Дали често ви текнува на форумов
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали често ви текнува на форумов

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 22:07


Јас понекогаш размислувам кога се возам во автобус или навечер за форумов. Обично размислувам - зошто ме банираа овој патзбунетостголема%20насмевка

Исто така размислувам за некои членови за кои не вреди да размислувам. И си велам - ВАЖНА доста си ја тупиш главата со нив - НЕ СЕ ВРЕДНИ ЗА ТОА! Ајде размислувај за нешто друго...голема%20насмевка

Тогаш ми текнува на добрите членови и си размислувам какви луѓе се во реалниот свет. трепкање
Секако и за членовите кои не се вредни размислувам какви се во реалниот свет. И ги замислувам како некои плашилаголема%20насмевкаА потоа како што кажав веднаш го помислувам ова - ВАЖНА доста си ја тупиш главата со нив - НЕ СЕ ВРЕДНИ ЗА ТОА! Ајде размислувај за нешто друго...голема%20насмевка

Потоа ми одлетува паметот накај другите форуми и ги споредувам со идивиди - правам цела психо-анализа што би требало да прифатат едни од други, во што се подобри едни од други, во што се полоши...

Потоа пак ми се враќа мислата на идивиди. Си викам - ејјјј кој знае сега кои одговориле на моите теми што ги поставив. Нормално и мрчалата сто посто се појавени на темите. И потоа ми текнува - темите можно е да ми се избришани.

Потоа ми одлетува мислата накај четот идивиди, но бидејќи не го посетувам често, се враќам на форумот идивиди.
И повторно мислам на добрите членови и така или ми доаѓа станицата на која треба да се симнам, или заспивам.

Еве ви ги открив моите мисли за идивидиголема%20насмевканамигнување

Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

ми текна сабајле на Важна, и кога ООООоооп... ја одбанирале...голема%20насмевка


Ми носиш среќаплазењеголема%20насмевка









Изменето од ВАЖНА - 08.Јануари.2010 во 22:10
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 22:10
uff..........
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 22:17
Па тебе ВАЖНА ептен често ти текнувало на форумов....аплауз
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 23:28
Хммм...ете сеа баш ми текна на форумов после не знам колку време...WEIRD размислување

Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 23:36
Прилично често, секојпат кога се логирам значи дека ми текнало, а тоа е неколку пати дневно
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2010 во 00:22
daтрепкање
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2010 во 22:19


Секој ден... ми текнува... на форумов ...
Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2010 во 22:20
мене овие денови да
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2010 во 22:33
mene ne ama denes rekordno sum ovde голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2010 во 23:13
Pa daголема%20насмевка
Vo posledno vreme...
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2010 во 00:56
Дури и на сон ми идит мене
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2010 во 08:59
Да! Кога нешто некаде ќе прочитам, видам, веднаш добивам желба да го споделам тука со идивидовциголема%20насмевка
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2010 во 11:09
да ми текнува..
впрочем мислам по цел ден на форумовтрепкање
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2010 во 13:40
сега скоро сонував нешто во врска со форумов....
ама не памтам што бешетага
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.