IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Дали често ви текнува на форумов
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали често ви текнува на форумов

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали често ви текнува на форумов
    Испратена: 03.Јануари.2010 во 14:15
Дали некогаш кога не сте пред компјутер сте се запрашале:  што ли прават форумџиите сега? кој има онлајн? дали ми реплицирале..... или само кога ќе седните на комп. ви текнува за идивиди?

Јас често размислувам на вечер за нешто што ќе сретнам на форумов и многу често си се прашувам: што ли прават сега Тиги, Владо, Дарко, Зајцеф , Маршал, ЕнЕрЏиМКД.... 


А вие?големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
големо%20гушкање
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2010 во 15:13
Знаев дека мислиш на менетрепкањетрепкањеплазење

Дали помислувам!?
Хмм...понекогаш...задоволствозадоволствоголема%20насмевка
голема%20насмевка
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2010 во 17:04
Originally posted by tiggy_sparrow tiggy_sparrow напиша:

Знаев дека мислиш на менетрепкањетрепкањеплазење

Дали помислувам!?
Хмм...понекогаш...задоволствозадоволствоголема%20насмевка
голема%20насмевка
мислам на сите.... ама знаев дека ти прва ќе пишишнамигнувањеплазење
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2010 во 17:55
размислување................голема%20насмевка

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2010 во 19:55
sekakoголема%20насмевка
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2010 во 19:57
како не ...... од глава не ми излегува ....... особено последниве неколку месеци поради неколку навистина “ убави “ нешта голема%20насмевка 
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2010 во 20:05
овие неколку дена кога неможев да се логирам
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
DDarko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Миротворец

Регистриран: 14.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4356
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DDarko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2010 во 20:35
na sanja mnogu... oti ja nemashe mnogu vreme....
na bijonse, volkswagen, tiggy, marshal, messenger, iron man, anakin, brza, na niv najveke mislam i vo tekot na denot.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2010 во 21:19
Кога некој ќе спомне зборови од типот волскваген, пагани итн. кои потсетуваат на никовите на членовите, тогаш се потсеќам на аватарите...голема%20насмевкатрепкање

What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2010 во 21:26
Тиги, на тебе ми текнува  стално кога ќе ја слушнам ON A PLAIN - NIRVANA....
имаше ти ставено еден извадок од таа песна на потписнамигнување... The finest day that I've ever had , Was when I learned to cry on command..... etc...etc голема%20насмевкаголемо%20гушкање
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2010 во 21:53
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Тиги, на тебе ми текнува  стално кога ќе ја слушнам ON A PLAIN - NIRVANA....
имаше ти ставено еден извадок од таа песна на потписнамигнување... The finest day that I've ever had , Was when I learned to cry on command..... etc...etc голема%20насмевкаголемо%20гушкање

бакнежМене денес ми текна кога спомнаа нешто фолксваген на `Високи октани`

What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2010 во 23:47
Ај овие дечињава над мене колку се слатки што се бркаат вака ко врапчиња на гранчиња по темивељубов Си одговараат некакоплазење
 
Кога ќе се вклучам и ако видам некој присутен член што сакам да го читам тогаш ми се активира интересот инаку вака Не, не мислам на никого кога сум офлајн, тотално се исклучувам.
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2010 во 03:28
ми текнува обично кога се возам во такси или автобус...чудна работа
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2010 во 21:54
ми текна сабајле на Важна, и кога ООООоооп... ја одбанирале...голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,438 секунди.