IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Вероисповед
  Активни теми Активни теми RSS - ИСЛАМ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаИСЛАМ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2012 во 21:50
Темава се заклучува поради континуираното непочитување на нејзиниот референтен карактер и спамирање со разни несоодветни дискусии од страна на членовите на овој подфорум.

Темата останува и натаму објавена заедно со другите атрактивни теми како основна референца за Исламот.

За сите други топици од интерес и за секакви други дискусии од аспект на верисиповедта посетете ги другите редовни теми на овој подфорум или отворете нова.
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.