IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - kade da najdam mak.mp3 ???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

kade da najdam mak.mp3 ???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: kade da najdam mak.mp3 ???
    Испратена: 14.Ноември.2005 во 10:47
hey zdravo na site.....sakav da prasam ke moze li nekoj da mi kaze nekoja strana kade ke mozam da simnam makedonski mp3  ???
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 13:37

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

hey zdravo na site.....sakav da prasam ke moze li nekoj da mi kaze nekoja strana kade ke mozam da simnam makedonski mp3  ???

sto sakas ? pisi na pp? ako ne uspees on line, ke ti snimam i ke dobies tamu imam luge otprilika sekoi 2-3 nedeli se vamu tamu .

Кон врв
ViPeR Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ViPeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2006 во 05:54
www.radiomk.com
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2006 во 19:09
Originally posted by ViPeR ViPeR напиша:

www.radiomk.com


fala mnogu
Кон врв
Везо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2006
Локација: Bulgaria
Статус: Офлајн
Поени: 69
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Везо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2006 во 14:12

Потвърждавам

Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 22:14

A da go simnes programceto LimeWire 4.10.3 i imas milioni i milioni mp3 od cel svet i mk i sekakva

 

Кон врв
викторија Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај викторија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2006 во 13:01
од сега можеш тоа да го правиш и на сајтот каде јас работам, секоја недела во соработка легална со некоја од издавачките куќи или директно со издавачот даваме да слуша по една нумера, adresa www.macedonia.co.uk
поздрав
dum spiro spero
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2006 во 23:38
vi blagodaram mnogu za sorabotkata 
Кон врв
ROYAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ROYAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2006 во 23:05
на www.mmm.com.mk форумот имаш мк песни 
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2006 во 20:39
a kade mozam da ja najdam pesnata od None-Najdi malku vreme????
do sega nikoj ja nema da mi ja prati, pa ako nekoj vo meguvreme ja simnal od nekoja strana neka mi kaze
fala odnapred
Кон врв
vodkamixx Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vodkamixx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 04:12

www.psymacedonia.com

Еве ти едно сајтче со македонски песни, стари и нови.
 
П.С. Од кога ќе го отвориш сајтот, стискаш Shift + M и ти се појавуваат доле mp3-јките. :D
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2007 во 17:46
nepomaga shift+M

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
zanzibar Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Септември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zanzibar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2007 во 15:45
Makedonski MP3      www.zanzi.page.tl
OwaOna
Кон врв
ljupce_piroman Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2007
Локација: Zambia
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ljupce_piroman Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2007 во 19:20
fala mn. ClapClapClapClapClapClap
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.