IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Profesionalno foto studio vo Skopje
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Profesionalno foto studio vo Skopje

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
LjS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 78
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LjS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Profesionalno foto studio vo Skopje
    Испратена: 04.Декември.2009 во 09:11
Pro foto studio vo Skopje so povrsina od 100 m2, kompletno opremeno, so 8 izvori na svetlina, nekolku vidovi i boi na pozadini, site vidovi na modifikatori na svetlina (softbox-ovi, cadori, filtri vo boja, itn....), PC dual monitor-system povrzan so brz internet, mini-bar, itn.... nudi:


1. Fotografiranje - proizvodi, portret sessii,itn. (javete se za cena)

2.Iznajmuvanje na studio (20 evra cas, 100 evra dnevno)

3. k*rsevi po fotografija (cena po dogovor, poveke info tuka: k*rsevi po Fotografija)

4. k*rsevi po Photoshop (cena po dogovor, poveke info tuka: k*rsevi po Photoshop)















Za podetalni informacii, prasanja ili ako cisto sakate da ne posetite, mozete da me kontaktirate na info@ljsphotographyonline.com ili 071236296 Ljupco ili pak pisete tuka

Pozdrav, Ljupco


P.S. Poveke fotografii od studioto mozete da vidite na:

http://www.ljsphotographyonline.com/Studio


Изменето од LjS - 14.Декември.2009 во 17:47
Кон врв
сашо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 538
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај сашо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2009 во 10:53
bravo Smok !!!
ne mi se veruva, ama vcera dumav/sanjav nekoj da otvori neso vakvo !!!

svaka cast i mnogu uspeh
не%20вреден
objektiv pred aparat, subjektiv pozadi
Кон врв
LjS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 78
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LjS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2009 во 13:17
Originally posted by сашо сашо напиша:

bravo Smok !!!ne mi se veruva, ama vcera dumav/sanjav nekoj da otvori neso vakvo !!!svaka cast i mnogu uspehне%20вреден


Fala puno Saso. Pa bujrum ako nekogas te vodi pat navaka :)
Кон врв
KoKi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KoKi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2009 во 15:03
аплаузаплаузаплаузаплаузаплауз
bravo!
uspeh veke ima, mozam da ti posakam samo uste pogolem!
не%20вреден
Кон врв
Tegla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tegla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2009 во 15:58
аплауз
So srekja biznisot!
That is called grain. It is supposed to be there.
Кон врв
LjS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 78
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LjS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2009 во 17:54
Fala puno Tegla. Te cekam nekad na kafe/sok/caj/pivo i After Effects :)))
Кон врв
JANE971 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Canon-џија

Регистриран: 20.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1711
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JANE971 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2009 во 18:17
Cestitki i od mene!!аплауз

ova e za pozdravuvanje...не%20вреден

so srekja neka e..
Born to be alive...

http://on.net.mk/galerija/jane-ljorovski
Кон врв
LjS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 78
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LjS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2009 во 21:01
Fala Koki, fala Jane, pa bujrum povelete u studio. Pozdrav
Кон врв
Mire Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1594
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mire Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2009 во 04:55
Sekoja cest. Mnogu uspeh...navistina izgleda odlicno!
Da se obideme da pomogneme i na onie, navidum izgubeni slucai. Za preporacana postapka    klikni TUKA
Кон врв
JAWA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JAWA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2009 во 00:18
Честито и со среќа нека е, се надевам дека ќе ти бидам клиент за рентање на студиото, бар дур сум во Скопје и дур студирам, ради шо не ми се исплаќа да носам светла од Охрид, а и нема каде да ги поставам - мало ми е станчево :)

Јас таму треба да си дојдам со апарат само, трансмитери све друго имаш ти, така?

Патем, идам деновиве да го видам! (пиши ми број на ЛП)
____________________________________________
http://www.flickr.com/photos/kiril_jordanoski
Кон врв
LjS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 78
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LjS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2009 во 00:58
Fala Mire, pa da ne se povtoruvam, everybody's welcome :)

JAWA, fala i na tebe, i da, potrebno e samo da dojdes so aparat, se drugo, PC so card readeri, pocket wizardi i sl. se vkluceni vo cenata na iznajmuvanje na studioto.

Mojot mob e 071236296, Ljupco.
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2009 во 02:40
Chestito i od mene.

Se sekjavam koga pred okolu dve godini najavi oti kje otvarash studio, ti ja pozdraviv idejata i ti porachav da istraesh so nea bidejki iako Makedonija ne e golem pazar, sepak ima potreba za neshto takvo, a za tebe od golema pomosh kje bide toa shto si poznat vo fotografskata komuna i megju stokerite.

Ti pozheluvam uspeh i prosperitet vo rabotata i
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2009 во 12:56
Честито, навистина е топ   

Многу успех сега
Кон врв
LjS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 78
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LjS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2009 во 15:43
Originally posted by Zoran K Zoran K напиша:

Chestito i od mene.

Se sekjavam koga pred okolu dve godini najavi oti kje otvarash studio, ti ja pozdraviv idejata i ti porachav da istraesh so nea bidejki iako Makedonija ne e golem pazar, sepak ima potreba za neshto takvo, a za tebe od golema pomosh kje bide toa shto si poznat vo fotografskata komuna i megju stokerite.

Ti pozheluvam uspeh i prosperitet vo rabotata i


Fala Zoran :) Otvoriv studio uste togas, ova mi e novo, ne bas novo, ima veke edna godina kako sum tuka. Pozdrav




Изменето од LjS - 07.Декември.2009 во 15:44
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.