IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Љубов со истиот пол
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Љубов со истиот пол

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
Автор
Порака
TAMARA_CRESA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 40
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TAMARA_CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Љубов со истиот пол
    Испратена: 03.Декември.2009 во 11:08
SAKAM DA PROBAM SO ZENSKO PA ME INTERESIRA KAKO MOZAM DA     SE ZALJUBAM ONAKA SAMO DA JA FATAM NEMOZAM JAS KE IZBEGAM SAKAM SOVET
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 12:05
Originally posted by TAMARA_CRESA TAMARA_CRESA напиша:

SAKAM DA PROBAM SO ZENSKO PA ME INTERESIRA KAKO MOZAM DA     SE ZALJUBAM ONAKA SAMO DA JA FATAM NEMOZAM JAS KE IZBEGAM SAKAM SOVET
Aabe ke te ubijam so zboris...изненадувањеkakva lepotica si mi cuvaj si go toa shto go imas бакнежголемо%20гушкање
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 12:07
А зошто сакаш да пробаш со женско? Љубопитна си, се двоумиш, или пак дечко ти сака тројка?
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
TAMARA_CRESA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 40
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TAMARA_CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 12:17
ednas se zivee morada probam
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 12:21
а бе треба да најдеш некоја што сака жени, па таа да преземе иницијатива, затоа што гледам дека немаш храброст сама да го преземеш тој чекор... или пак, ако некоја твоја другарка сака да проба, решен проблем... само да не ти се заарни
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 14:07
Ccccccccccccc moderni vreminja .......... нека%20ти%20е%20срам
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 14:28
gospod stvoril ,,maz i zena,,...zoshto da probuvas neshto ,,poinakvoнамигнување
Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 14:32
Vi pikna ez vo dzebot i sea cesajte se!!!

Sodoma i Gomora...moralot go nema...

Bidete svedoci na vaseto unistuvanje!!!среќа
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes
Кон врв
bond....james b Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond....james b Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 14:32
Originally posted by TAMARA_CRESA TAMARA_CRESA напиша:

SAKAM DA PROBAM SO ZENSKO PA ME INTERESIRA KAKO MOZAM DA     SE ZALJUBAM ONAKA SAMO DA JA FATAM NEMOZAM JAS KE IZBEGAM SAKAM SOVET
pocni prvo bez ljubov,намигнување a ponataka taa samata ke si dojde.
You live only ONCE!
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 18:29
Ми се повраќа од темава....

Море дете..ајт да се освестиш малце ти, а?

Младост било, такво време било..морало се да се проба..а кога ќе го пробаш ова што иде после на ред..? Оти чинам ова не се СЕ-то....

Ц,ц,ц,,ц,...не ми се веруваа.....

Па и совет бара малово будало, па и уште побудали и даваат совети што како...туф, туф....КАЈ ОТИДЕ СВЕТОВ... [:-&]
МИР со сите
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 20:13
Originally posted by TAMARA_CRESA TAMARA_CRESA напиша:

SAKAM DA PROBAM SO ZENSKO PA ME INTERESIRA KAKO MOZAM DA     SE ZALJUBAM ONAKA SAMO DA JA FATAM NEMOZAM JAS KE IZBEGAM SAKAM SOVET

многу ме разочара , сега јасно ми е зошто грицкаш нокти......
ти се едно галено девојче што има све па не знае што да прави за да биде во центар на вниманието...
на ваков начин биди сигурна дека нема да бидеш во тренд......
на ваков начин како се однесуваш ти само ќе си изгубиш .......
сакаш да пробаш???
застани пред огледало и бакнувај се со него и замисли си....
ќе го почуствуваш студенилото на возвратеното.....
а кога ке ги отвориш очите ќе си го видиш својот лик .......
и ќе осетиш дека со ова нема шала....
нека%20ти%20е%20срам
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 20:16
Originally posted by polzavce polzavce напиша:

Ми се повраќа од темава....

Море дете..ајт да се освестиш малце ти, а?

Младост било, такво време било..морало се да се проба..а кога ќе го пробаш ова што иде после на ред..? Оти чинам ова не се СЕ-то....

Ц,ц,ц,,ц,...не ми се веруваа.....

Па и совет бара малово будало, па и уште побудали и даваат совети што како...туф, туф....КАЈ ОТИДЕ СВЕТОВ...
газење%20од%20смеењеshto li nema da doziveemeголемо%20гушкањебакнеж
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 20:17
Originally posted by TAMARA_CRESA TAMARA_CRESA напиша:

ednas se zivee morada probam
me citas ti mene ili neизненадувањеплазење
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 23:22
пробај бе...пробај..ако на тебе не ти смета на другите сигурно нема..ако веќе си решена..па нели луѓето од грешките учат...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.