IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали парите денес играат голема улога ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали парите денес играат голема улога ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1112131415 17>
Автор
Порака
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2007 во 14:07
Clap
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2007 во 15:15
a koga ce gi snema?
pa togas se vazni :)
ne koga gi imas:)
 
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2007 во 15:36
pa rabotat  jadat :)
postignale ili ukrale :) od nekoj sto postignal
:)
zatoa toa sto sme go dobile so nasa trud mnogu tesko go davame
pogotovo so nasiot standard socijalisticki so plata na socijalen rabotnik nisto ne ostanuva pa klamo li 500den za iskacanje:)
 
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2007 во 15:48
Deade toa e za zalenje
jas na kloci gi krevam tie
se klepat kako muvi na gomno
Кон врв
Bugi lav Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bugi lav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2007 во 17:13
Clap
NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA
Кон врв
joli Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2007 во 18:24
edno golemo DA

Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2007 во 18:44
Парите не играат никаква улога.Wink
Кон врв
Bugi lav Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bugi lav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2007 во 18:45
Parite go LAZAT COVECKOTO OKOWink
NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA
Кон врв
nes_nes Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nes_nes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 15:29
играат и те како
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 15:58
aa ,nee,...vo predistorijata i igrale ,...ama ,deneska?!,....zbor ne ztanuva za toa! 
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 16:27
Mislam deka mnogu zenski osobi se marijalci, zalosno!!!

Od nikogas ne sum gledala dali masko ima pari ili nema!
zasto vo denesno vreme mora seuste maskoto sekade da go vadi novcanikot i da plaka? Mene zadovolstvo mi e, ako sum provela prekrasna vecer vo nekoj restoran/kafic/bar, so osoba koja mi godela, vo muabet, vo mimika itn... da go pokana, da platam jas vecerata ili pojalocite!!

Nemozam da razberam kako zenski osobi leguvaat so maz koi samo za pari go koristat? Pa kako mozat taka? toa e kako da si go prodavas teloto, sto znaci prostitucija!!!!

Nema sansi da legnam so nekoj samo deka e bogat ili deka me pokanil na vecera!!! Sto zadovolstvo ke mozam jas nemu da mu pruzam? Samo da legnam i da gi rasiram nogite? ( izvinete na izraz) Toa e za mene prostitutka!!

Legnuvam samo so osoba koja me privlecuva, znaci koja custvuvam deka sakam da se zadovoluvam i da uzivam, so osoba koja sakam da ja oseta i koja sakam da ja zadovolam, posto me privlekuva kako magnet kon sebe, a ne radi parite!!!!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 16:39
Originally posted by seka seka напиша:

Mislam deka mnogu zenski osobi se marijalci, zalosno!!!

Od nikogas ne sum gledala dali masko ima pari ili nema!
zasto vo denesno vreme mora seuste maskoto sekade da go vadi novcanikot i da plaka? Mene zadovolstvo mi e, ako sum provela prekrasna vecer vo nekoj restoran/kafic/bar, so osoba koja mi godela, vo muabet, vo mimika itn... da go pokana, da platam jas vecerata ili pojalocite!!

Nemozam da razberam kako zenski osobi leguvaat so maz koi samo za pari go koristat? Pa kako mozat taka? toa e kako da si go prodavas teloto, sto znaci prostitucija!!!!

Nema sansi da legnam so nekoj samo deka e bogat ili deka me pokanil na vecera!!! Sto zadovolstvo ke mozam jas nemu da mu pruzam? Samo da legnam i da gi rasiram nogite? ( izvinete na izraz) Toa e za mene prostitutka!!

Legnuvam samo so osoba koja me privlecuva, znaci koja custvuvam deka sakam da se zadovoluvam i da uzivam, so osoba koja sakam da ja oseta i koja sakam da ja zadovolam, posto me privlekuva kako magnet kon sebe, a ne radi parite!!!!
blago na tebe,...a ushte poblago ,..na toj shto e  do ,..tebe!голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 16:42
Originally posted by brza brza напиша:

blago na tebe,...a ushte poblago ,..na toj shto e  do ,..tebe!голема%20насмевка


oti plakam? ili za drugoto
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 16:51
za sve ,...ma,...среќа
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1112131415 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.