IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Која грешка не би му ја простиле на дечко
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Која грешка не би му ја простиле на дечко

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
LORENA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LORENA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Која грешка не би му ја простиле на дечко
    Испратена: 13.Ноември.2009 во 21:34
izneveruvanjeto - se prostuva kolku da kazeme deka NE bi mu prostile pak pagame na tie finti :)ama sto e to sto ke ve vadi od takt
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2009 во 21:39
Ova demek samo vie nas da ni prostite?збунетост A vie ne izneveruvate?збунетост A nie na vas???збунетост
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2009 во 21:48
Omar,relax....Lorena samo kaza shto ne bi prostila,pa site sme razlichni ,neli?
Eve i jas ne prostuvam neverstvo ,lagi ,lazni vetuvanja....
A shto e kaj  tebe neprostlivo?голема%20насмевка
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2009 во 22:05
Originally posted by renatax renatax напиша:

Omar,relax....Lorena samo kaza shto ne bi prostila,pa site sme razlichni ,neli?
Eve i jas ne prostuvam neverstvo ,lagi ,lazni vetuvanja....
A shto e kaj  tebe neprostlivo?голема%20насмевка

Ne Ren bash relax go kazav ova, voedno i sugerirav malce da go izmeni naslovot da ne se cuvstuvame nie deckite diskriminirani....среќа
I jas potpolo se soglasuvam so tebe neverstvo i lagi se pricina taa da ne dobie vtora sansa...големо%20гушкање


Изменето од Omar - 13.Ноември.2009 во 22:07
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2009 во 22:11
Ne stanuva zbor za diskriminacija,vakvi sklonosti imaat dvata pola,no nekoj moze da premine preku ovie raboti i da prosti ,a nekoj ne,bez razlika dali e toa posilniot pol ili ponezniot.
I drzi se do stavot shto go imash,ako nekoj ne te/me pochituva ne zasluzuva vtora shansaголемо%20гушкање
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2009 во 00:28
lagi i nepocituvanje na licnostaизненадување
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2009 во 06:40
Originally posted by LORENA LORENA напиша:

izneveruvanjeto - se prostuva kolku da kazeme deka NE bi mu prostile pak pagame na tie finti :)ama sto e to sto ke ve vadi od takt

Па не знам дали има нешто што повеќе може да ме извади од такт од изневерувањето. И не ти ја сваќам ич реченицата, со која ја имаш поставено темата. Се простува, па не се простува...размислување
Кон врв
marija-92 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 333
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marija-92 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2009 во 10:00
Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:

Originally posted by LORENA LORENA напиша:

izneveruvanjeto - se prostuva kolku da kazeme deka NE bi mu prostile pak pagame na tie finti :)ama sto e to sto ke ve vadi od takt

Па не знам дали има нешто што повеќе може да ме извади од такт од изневерувањето. И не ти ја сваќам ич реченицата, со која ја имаш поставено темата. Се простува, па не се простува...размислување


Простуваме за да му кажеме на партнерот дека нареден пут нема да не изневери. али истото се дешава...lol
не контам, озбилно газење%20од%20смеење



Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2009 во 10:03
Ne taka  marija ,prostuvame za da mu kazeme na partnerot deka  nareden pat ako se sluchi ,nema da ne IZNENADIгазење%20од%20смеење
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
marija-92 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 333
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marija-92 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2009 во 10:05
изненадување
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2009 во 10:07
Jas taka ja razbrav Lorena не%20знам
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
marija-92 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 333
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marija-92 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2009 во 10:11
Значи ги простува неверствата кои знае дека ќе се повторат...
Аххх.. ох

Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2009 во 10:14
Ahh Lorena ,Lorena.....kje te karam vo imeto na zenskiot polгубитник
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
LORENA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LORENA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2009 во 21:09
Па не знам дали има нешто што повеќе може да ме извади од такт од изневерувањето. И не ти ја сваќам ич реченицата, со која ја имаш поставено темата. Се простува, па не се простува...

NE KAZAV SE PROSTUVA PA NE SE PROSTUVA KAZAV KOJA GRESKA NE BI MU JA PROSTILE ZASTO AKO SE RABOTI ZA IZNEVERUVANJETO DOBRO ZNAEME AKO JA SAKAME LICNOSTA PAK MU PROSTUVAME SO NADEZ DEKA KE SE PROMENI ZNACI: STO KE VE IZVADI OD TAKT
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,515 секунди.