IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - - 1001 Ноќ - Помогнете =( !
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

- 1001 Ноќ - Помогнете =( !

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 22>
Автор
Порака
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 17:32
 
 
  ако не ти се допаѓа не мораш да ја гледаш  плазење%20злонамерно
 
  мене ми е преубава и серијата и глумците ...трепкање
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
Момче Македонче Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Момче Македонче Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 17:36
Фала богу не ја ни гледам, но ако не ја гледам не значи дека не смеам да коментирам. Наместо Вељче од А1А2 да вложи пари во некоја наша серија, тој купува мизерни хрватски, турски, шпански серии. Има милион серии кои се поубави од оваа, како што има и милион глумици поубави од Шехерезада (не се работи за слаткарницата во ГТЦ )
„Јас го разбирам светот како поле за културен натпревар меѓу народите“ - Гоце Делчев
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 22:51
Леле ја слушавте таа вчера на ексклузив???
па решив да ја изгледам 66 епизода како најубава...па плачев цел саат...шехерезад и онур ќе се венчаат и пред тоа ќе објават дека е бремена...ама ќе се напие од еден чај(што нарочно ќе и го дадат) и ќе го загуби бебето... ( сето тоа пред крај на прославата)
Кон врв
Момче Македонче Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Момче Македонче Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 23:39
Леле, кутрата Шехерезада, не ќе можам да спијам, ќе го загубела бебето во 66 епизода
„Јас го разбирам светот како поле за културен натпревар меѓу народите“ - Гоце Делчев
Кон врв
mungos80 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
АНАРХИСТ

Регистриран: 21.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mungos80 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 23:41
ма јок
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2009 во 11:06
ami kerkata na Onur koga ke se pojavi,tek togas ke bide interesnoголема%20насмевкаголема%20насмевка

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2009 во 12:31
Originally posted by Момче Македонче Момче Македонче напиша:

Фала богу не ја ни гледам, но ако не ја гледам не значи дека не смеам да коментирам. Наместо Вељче од А1А2 да вложи пари во некоја наша серија, тој купува мизерни хрватски, турски, шпански серии. Има милион серии кои се поубави од оваа, како што има и милион глумици поубави од Шехерезада (не се работи за слаткарницата во ГТЦ )



Која наша серија бре човече..“Салон хармони“ или онаа што беше со Силвија Јовановска со Долно дупенците, која мизерија, без поента, без смисла и содржина, без стил...

Нека направат сапуница од рангот на Бољи Живот, Сретни људи...ама неможат ни тоа, не се дораснати.
Нека направат филмуван роман од типот на Рањени орао, ако е “лимонада“-радо ќе го гледам.
Ама немет-не ги биваплазење%20злонамерно
Како не бе ќе сум гледала наши сериима%20ајде...Умреа поранешните квалитетни македонски филмови и сериитага.,

Една претстава у театар да одиш па мизерија е. Бев пред една недела на “Госпоѓа Министерка“, во театар, и што да видам, разбирам осовременето дело, ми се бендиса Весна како глуми...ама режисерот треба да се тужи што го искривоколчил делото. Со педери, лезбејки, вибратори, секс...а јас се мислев со син ми да одам пошто делото ќе им е за обработка.

Нека научат прво малку режија, или што таму па нека прават и сапуници ама добри, радо ќе ги гледам...ама не се дораснати.

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2009 во 12:41
....аплауз !!!!
jas...sakam so MM da ja gledame zaedno ovaa serija.трепкање
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2009 во 12:56
Драго ми е кога ќе видам дека сеуште има мажи кои знаат да ги ценат вистинските вредности и да уживаат во малите но убави нешта, кои знаат да ја вреднуваат љубовтаголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

П.С. Секако ќе ја гледаме заедно и понатаму...сите ја гледаме заедно во ист термин и при тоа трансцедентално се поврзуваме
големо%20гушкање

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2009 во 13:06
..ne taka ma,tran***sdbgfgdh..sakam vistinski....голема%20насмевка
 
...inaku vo slednite epizodi,Kerem ke ja legne Seќerzad ,i koga ke doznae Onur,ke se skackaat malku.vo zamena Onur  ke pobara od Kerem da ja legne sestrata na Benu..i ovaa vednas ke prifati..vo lezecki stav!големо%20гушкање
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2009 во 13:19
изненадување
газење%20од%20смеењелеле трачарош...
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2009 во 13:49
не%20кажувај%20никому...potivko,ke razberat onie "nasite "i pokraj danokot za istaknat potpis,ke mora da platis i danok na prilozeno zadovolstvo...bez povrat na DDV!тага
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2009 во 13:53
Originally posted by zagor zagor напиша:

..ne taka ma,tran***sdbgfgdh..sakam vistinski....голема%20насмевка
 
...inaku vo slednite epizodi,Kerem ke ja legne Seќerzad ,i koga ke doznae Onur,ke se skackaat malku.vo zamena Onur  ke pobara od Kerem da ja legne sestrata na Benu..i ovaa vednas ke prifati..vo lezecki stav!големо%20гушкање



ejjjjjjjjjjj kolku dobro scenario izmisliголема%20насмевка

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
dan4o Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dan4o Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2009 во 12:45
poubaaaj glumci od sekerezada nema i ne ce se roda i ne komentiraj koj ne znaes sto zboris ok
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.