IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - - 1001 Ноќ - Помогнете =( !
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

- 1001 Ноќ - Помогнете =( !

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 22>
Автор
Порака
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 22:27
 
 
  Вечерва многу кратко траеше, или мене ми се причини така
оти од  Онур и Керим, не можев очи да тргнам   голема%20насмевка
 
  и утре ќе ја има ......среќа
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 22:36
Кратко беше, место до 9 и пол во 9 заврши, а Онур е...ептен човек со стил.
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 22:47
 
 
  кажи  а .... тоа очите...леле... не сум видела поубави,
а кога  ја  гледа  Шехерезад,   каков блажен лик добива   мечтаење
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 22:55
Epten...љубовљубовљубовPa kako i zbori...koja zena ne saka taka da ja tintra nekoj so ubavi zborovi i blazen pogled, opasen e...
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
dan4o Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dan4o Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 22:56
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Многу убава серија, ми се бендисува што има нешто многу блиско до наш менталитет, па 500 години ропство не биле туку-така...Си кркаат сарми, баклави, равании, близина со семејството и такви работи, а од ликовите многу ми се допаѓа улогата на г-ѓа Надидан. Многу интересен лик и стил има Онур,  а ми се свиѓа како им се уредени домовите, убава музика, мерак...Истанбул...ммммм...супер серија...љубовљубовљубов
haha traaaj :S i jaa sakaaam lele sekerezad bi ja zel za zena :@ onur ja ima i u privaten izvot lele i ja bi ja cekal nea 1001 noc vredi
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 22:58
Јас жена сум па и се восхитувам, убава е многусреќа
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 23:01
 
 
  вечерва, кога и ги донесе  белите ружи..... ах..... мечтаење
 
  си го замислувам и јас ..мојот принц... така   црвенеење
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 23:04
Да, да, тоа со букетот беше закон, ама и вчерашната сцена со коњите ноќе...љубовљубовљубов Серијава е печена и за мажени тетки во криза на доцни триесеттигазење%20од%20смеење
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 23:07
изненадување..а вчера  со коњите.... па веќе  воздивнување.. од исчекување,
ај ќе ја гушне..... изненадување...ај ќе ја  бакнеж... пак ништо ....вртење%20со%20очи
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
kapo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kapo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2009 во 01:55
zabega i majka mi po filmov ne dava muabet da i prais dodeka trae sekerezada. Preeska vidov edna scena i ne sfakam kako nekoj moze seriozno da go sfati filmot.Seherezada dava otkaz i sega sefot se kacuva na konj i ide na nekoja livada za tamu da go procita otkaznoto pismo.Zosto u kancelarija nema ambient
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2009 во 02:41
ова е како кога се појави Kasandra
тешка зараза,јас па не ја пратам
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2009 во 11:17
не знам дали спомнав тука, ама штета што го тргнаа титлувањето... многу нема да научат како се пишува шеХерезаД
Кон врв
NaturalBlonde Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
Doll Domination

Регистриран: 20.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 73
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NaturalBlonde Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2009 во 12:57
Originally posted by Al3n10robinho Al3n10robinho напиша:

Хаха.. Ако ми беше за " Youtube " ја немаше да побарам помош - XD..
Друго е кога оригинал MP3 ќе земеш, затоа и ја отворив темава , сите 11 песни ако некој ги нашол, или ги има , да постави линк со mp3 - ки , а не " извадок " од
Youtube :) !





http://www.4shared.com/file/96278277/c5982e9a/Binbir_Gece-Soundtrack-Qitara.html?s=1

само оваа ја имам засега, ама ќе најдам уште некоја
Our bodies are prisons for our souls. Our skin and blood, the iron bars of confinement. But fear not. All flesh decays. Death turns all to ash. And thus, death frees every soul.
Кон врв
dan4o Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dan4o Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2009 во 13:18
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

црвенеењеОпрости, извини, појма неам за тие работи, мене најлесно ми е да кликнам јутјуб или евентуално Арес и од таму да снимам. црвенеење
epa mozes preku programa da ja spustis ako se razbiras
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.