IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Кои се најдобри девојки во Македонија?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кои се најдобри девојки во Македонија?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 16>
Автор
Порака
talasum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 32
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај talasum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2007 во 17:47
Originally posted by Синдарела Синдарела напиша:

Охриѓанки,особено овие помладите генерации ’80 нагоре

доста се истренирани...како рипчиња се 

и се согласувам со хектор битолчанките!



se soglasavam odma so tebe
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2007 во 22:32
Znam samo deka imame najubavi devojki na balkanot i malku posiroko!
Onie pogore se site kako isplaknati!!

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2007 во 23:54
aj,mori  mammo,....ne preteruvaj,...
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2007 во 22:39
Ne,ne preteruvam navistina e taka.Zboruvam generalno..sega sekade ima i gabori

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
angelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 117
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2007 во 15:40
Originally posted by mamma mamma напиша:

Ne,ne preteruvam navistina e taka.Zboruvam generalno..sega sekade ima i gabori
tocno e toa.
sekade ima.
ama i obrno vazi,
na primer opsto makedoncite kako narod se poubavi od germancite, pa kolku ubavi germanki ima.
 
vo stip ima ubavi zenski, sega kako sto kazav ima i isklucoci.........
Кон врв
N4sTY Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај N4sTY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2007 во 20:13
eve vaka kako bitolcanec da vi kazam situacia ide grk od  grcka na 14 km ni e tuka i ni zema naj ubava riba od gradot ja nose so kolata po nekoja livada ili ako e nekoj plaka hotel i ja redi cela vecer ja kleca ova mu go pusi go ostava da ja ebe i v gas da i go turi vusta a za toa e cen od 150 euro pa nagore zavisi od coekot kolku e zadovolen i kolku se pokazala devojkava rabotna i zelna za sex
a pak naredniot den to e utro devojkava zema tie 150 evra gi sitne odi na soping vamu tamu pa potoa vo nekoe kafule magnet iguci simbol intermezo ili bilo kade pie kafe i kazuva sto potrosila a sto kupila  e od tamu mu se na bitolcanki parite i vaka ni se ebaat naj ubajte cupina za pari se prodadoja be ejjjjj
N4sTY
Кон врв
Makedonski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Makedonski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2007 во 03:34
N4sTY lazhes, Grcite se pretezhno pederi.  Toj sto go opisuvas izgleda bil nekoj nash od Egejska. Wink
 
Bitolcanec vikas si bil, a Grkot "ja nose" devojkata? LOL Ti mora da si od tie pobugarernite, tamu kaj niv gi nosat za takvi raboti.
 
Ubavi se site, no mene najubavi mi se kumanovcanki. 
 


Изменето од Makedonski - 29.Мај.2007 во 03:38
Makedonija na Makedoncite!
Кон врв
N4sTY Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај N4sTY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2007 во 01:37
sedi be sega i bugarin me napraj aaa? axaaxaxa
me nemase dolgo no eve me pak se vrakam za vas ke bidam samo prefinet decko koj znee samo edno
napuci i ebi se so ke ti padne pri raka tajni aferi se najakiot del
zapomni edno ne se ebi nikogas za pari zosto jas davam samo 10den za kondom za bilo koja i da e i od kaj i da e
N4sTY
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2007 во 01:40
Скопјанки , тоа провинцијалките да зеам од Ст само имаат влијние од Бугаркиве и се ко к*рви со сукњички од 18 напладне LOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2007 во 01:45
ееееее ти очигледно не си ги видела битолчанките со сукњичињата,тие се најголема конк*ренција на скопјанките - прави меракликиLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2007 во 01:51
Originally posted by Boogie Boogie напиша:

ееееее ти очигледно не си ги видела битолчанките со сукњичињата,тие се најголема конк*ренција на скопјанките - прави меракликиLOLLOLLOLLOLLOLLOL


ма не бре јас не идам по др градови освен Охрид и Ку Big%20smileа знам зашто е постов за Бт ајде нема везе да не кажеш те издавм по форумWinkWink

Иначе ја па мн поштувам конк*ренција нли и оној кој краде или зема се чуствува помоќен затоа нека има конк*ренција LOL


Кон врв
konjot grom Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2007
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 41
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konjot grom Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2007 во 04:27
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Originally posted by Boogie Boogie напиша:

ееееее ти очигледно не си ги видела битолчанките со сукњичињата,тие се најголема конк*ренција на скопјанките - прави меракликиLOLLOLLOLLOLLOLLOL


ма не бре јас не идам по др градови освен Охрид и Ку Big%20smileа знам зашто е постов за Бт ајде нема везе да не кажеш те издавм по форумWinkWink

Иначе ја па мн поштувам конк*ренција нли и оној кој краде или зема се чуствува помоќен затоа нека има конк*ренција LOL


 
 
A g-gjo sho mislenje imash za ohrigjankive da te chujam, vo kontekst na temava/???Big%20smile
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2007 во 10:53
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Скопјанки , тоа провинцијалките да зеам од Ст само имаат влијние од Бугаркиве и се ко к*рви со сукњички од 18 напладне LOLLOLLOLLOLLOL

 ne znam mene super mi se strumicankite-  strumicanki i skopjanki vo srce mi se...Smile


Изменето од speed - 05.Јуни.2007 во 11:27
speed
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2007 во 10:57
Mа што се умешувате па вие у туѓ муабет нели пишав е за скришно еееLOLLOL


Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 16>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,375 секунди.