IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Фатен скопскиот сериски убиец
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаФатен скопскиот сериски убиец

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Dr. Cullen Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 58
Директен линк до овој коментар Тема: Фатен скопскиот сериски убиец
    Испратена: 08.Ноември.2009 во 19:25
Денес е фатен скопскиот сериски убиец.

Извор: А1

Изменето од Dr. Cullen - 08.Ноември.2009 во 19:26
Кон врв
Popi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2009 во 12:24

"Уапсениот од претходно и бил познат на полицијата како наркоман и деликвент, за време на апсењето од неговиот дом била одземена и негова облека која дополнително ке оди на вештачење, најверојатно на неа полицијата се надева дека ќе обезбеди биолошки траги кои ќе го поврзат со серијата убиства на старици во Скопје."

E pa toa izleguva od norkomani, sigurno nema nekoj pisatel da izleze. голема%20насмевка
 
 
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2009 во 07:12
Ја искористи ли ситуацијата на ’’самотијата’’ на своите жртви? Ги  одбирал по ситемот ’’живее сама’’ и рачунајки на хуманоста и сожаливоста на овие жени додека тие се враќале по пари да му донесат тој им пресудувал.
Зборува ли ова за синдромот- распад на семејството, осаменост и изложеност на опасност како последица на западното ’’секој си живее за себе’’  Натежнати под проблемот на опстанок, заборавивме и на комшивството и на човечкото. Во наша близина се случуваат убиства а ние дознаваме од медиумите дека тоа се случило тука, до настага
Скопскиот Раскољников ги призна убиствата
Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2009 во 19:48
Пишуваше во Вест дека бил првенец на генерација и дека живеел само со мајка му која често и без причина го тепала...
Абе болен ум овој ама што ќе правиш имал лошо детство,наркоман...што очекувате од наркоман?

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,187 секунди.