IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Што најмногу ве иритира
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што најмногу ве иритира

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 20>
Автор
Порака
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2009 во 22:35
Lugje koi treskaat gluposti, so cel da se vo centarot na vnimanietoлутина
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2009 во 22:43
ме иритира што лесно се иритирам
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2009 во 23:34
me iritiraat neozbilni i budali lugjeлутина
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2009 во 00:32
Е ова знае да ме изиритира......повеќе од се....лутина
 
 
Грешка

Можете да испраќате по 20 лични пораки на час. Вие го надминавте ограничувањето..
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 102410
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2009 во 09:04
Glasnoto razmisluvanje na okolinava
demek,samo nie znaemeголема%20насмевка
pa po cena da ne se voopsto intereseni
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2009 во 10:17
кога ме тера на сабајле да отворам очи и да рипнам од креветлутина... а јас сакам да се излежавам зевање
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2009 во 11:22
Ме иритира некој кога ми збори а немам мозност да го следам.
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2009 во 11:27

кога ми бришат пост само поради тоа што не им се допаѓа напишаното како одговор на претходен пост кој останува да стои али затоа што им се допаѓа напишаното во него ........ а ваму ми се прават дека се АПОЛИТИЗИРАНИ ....... е не да ме иритира туку ме НЕРВИРА ..........

Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2009 во 16:19
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

кога ми бришат пост само поради тоа што не им се допаѓа напишаното како одговор на претходен пост кој останува да стои али затоа што им се допаѓа напишаното во него ........ а ваму ми се прават дека се АПОЛИТИЗИРАНИ ....... е не да ме иритира туку ме НЕРВИРА ..........Исто е и со мене....и да додадам....ме ИРИТИРА кога ми бришат постови БЕЗ ПРИЧИНА или поради тоа што не е мојот став ист со нивниот најчесто политички!
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2009 во 16:20
Жалби и поплаки тука е преместена збунетост
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2009 во 16:23
mene nistoголема%20насмевкаплазење

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2009 во 17:35
Originally posted by zenmaster zenmaster напиша:

Ме иритира кога ме прашуваат , општо ме иритира прашање ич не сакам да одговарам .

Мене ме иритира кога некој се иритираголема%20насмевка
Патем- Што има ново во наше маало?намигнување
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2009 во 18:04
Originally posted by mamamd mamamd напиша:

Originally posted by zenmaster zenmaster напиша:

Ме иритира кога ме прашуваат , општо ме иритира прашање ич не сакам да одговарам .

Мене ме иритира кога некој се иритираголема%20насмевка
Патем- Што има ново во наше маало?намигнување
 
 
Ме иритира тоа шо нема ништо ново голема%20насмевка 
 
 
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2009 во 18:13
Originally posted by zenmaster zenmaster напиша:

Originally posted by mamamd mamamd напиша:

Originally posted by zenmaster zenmaster напиша:

Ме иритира кога ме прашуваат , општо ме иритира прашање ич не сакам да одговарам .

Мене ме иритира кога некој се иритираголема%20насмевка
Патем- Што има ново во наше маало?намигнување
 
 
Ме иритира тоа шо нема ништо ново голема%20насмевка 
 
 

Ме иритира тоа што чекате друг да ви направи интересно. Зарем треба некој на гурбет да дојде дотаму?голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 20>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.