IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Што ја прави жената посебна...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што ја прави жената посебна...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 18>
Автор
Порака
Lucky lu Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lucky lu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Што ја прави жената посебна...
    Испратена: 13.Октомври.2009 во 18:13
хмммм.....ајде да ве видам искусни "фраери"....секој со својата приказна..:)))))
zenite mozat da odglumat orgazam ali mazite mozat da odglumat edna cela vrska..:))))
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2009 во 18:14
тоа демек машка тема?трепкање
Кон врв
Lucky lu Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lucky lu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2009 во 18:36
Originally posted by pagane pagane напиша:

тоа демек машка тема?трепкање
ama tapa fraeri nikoj nema sto da pise tolku znaat....mislat ako fatile c...a i dobro se znam :)))
zenite mozat da odglumat orgazam ali mazite mozat da odglumat edna cela vrska..:))))
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2009 во 18:37
а ти бараш фраери на форумов???газење%20од%20смеење
има еден- два...барем од мое лично искуство.трепкање
бакнеж
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2009 во 18:39
Jas na  avtorot na temava bi mu go postavila ova prashanje.....shto spored negovite kriteriumi ja pravi zenata posebna?збунетост
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2009 во 18:41
за почеток , самото тоа што е жена ..........
Кон врв
Lucky lu Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lucky lu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2009 во 19:01
Originally posted by renatax renatax напиша:

Jas na  avtorot na temava bi mu go postavila ova prashanje.....shto spored negovite kriteriumi ja pravi zenata posebna?збунетост
da repliciram......definitivno mene me pleni komunikacijata i sakam da bide duhovite sakam da bide intelegetna sakam da bide ubava(ali ubavinata da ja gledam niz nezinite oci) sakam da izobiluva so mnogu harizma i sakam koga ke poglednuvam vo nezinite oci sekogas da se zaljubuvam vo nea
zenite mozat da odglumat orgazam ali mazite mozat da odglumat edna cela vrska..:))))
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2009 во 19:09
Aham.....ubav spoj na kvaliteti ,samo eden sovet.....nemoj koga kje naidesh na takva da go sprovedesh ona shto pishuva na tvojot potpisголема%20насмевка
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2009 во 19:10
описот е како од некој љубовен викенд роман смеење
Кон врв
Lucky lu Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lucky lu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2009 во 19:14
Originally posted by renatax renatax напиша:

Aham.....ubav spoj na kvaliteti ,samo eden sovet.....nemoj koga kje naidesh na takva da go sprovedesh ona shto pishuva na tvojot potpisголема%20насмевка
toa e ziva vistina.......
zenite mozat da odglumat orgazam ali mazite mozat da odglumat edna cela vrska..:))))
Кон врв
Lucky lu Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lucky lu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2009 во 19:15
so toa sakam da kazam vie zeni ne se zakacajte so mazi :))))kolku i da ste opasni ....
zenite mozat da odglumat orgazam ali mazite mozat da odglumat edna cela vrska..:))))
Кон врв
DDarko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Миротворец

Регистриран: 14.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4356
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DDarko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2009 во 14:32

жената посебна е прави тоа што машко да земе да ја работи нејзината работа ќе умре од живците...плазење

мислев на домакинска работаголема%20насмевка

Изменето од DDarko - 17.Октомври.2009 во 14:32
Кон врв
cyanide sweet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 132
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cyanide sweet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2009 во 19:02
Originally posted by Lucky lu Lucky lu напиша:

Originally posted by renatax renatax напиша:

Jas na  avtorot na temava bi mu go postavila ova prashanje.....shto spored negovite kriteriumi ja pravi zenata posebna?збунетост
da repliciram......definitivno mene me pleni komunikacijata i sakam da bide duhovite sakam da bide intelegetna sakam da bide ubava(ali ubavinata da ja gledam niz nezinite oci) sakam da izobiluva so mnogu harizma i sakam koga ke poglednuvam vo nezinite oci sekogas da se zaljubuvam vo nea


taka e, sekoja zena vo koja si zaljuben e najubava vo tvoite oci, i toa ja pravi naj posebna-taka mislam jasтрепкање
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2009 во 01:30
 
 
 
 ....Мудроста......плазење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 18>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,296 секунди.