IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Анџелина Џоли.
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Анџелина Џоли.

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 21>
Автор
Порака
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2006 во 22:36

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

more pa ti si vlegol vo golem film 

ZIVOTOT E NAJUBAV KOGA SE FILMAS, A I PLUS FILMOT SLUZI ZA ISPOLNUVANJE NA NEISPOLNITELNOTO, VO MOJOT SLUCAJ LJUBOV SO NAJUBATA ZENA VO SVETOT

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2006 во 00:06
samo uste da ja imase se ke bese u red neli???
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2006 во 14:13
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Lion Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2006 во 17:37

Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

 Ej, ne mi placi. Nikogas ne se znae. Eve primer, utre odis vo Ohrid ja gledas Angelina se zapoznavate piete kafe, i go pokazuvaz Ohrid ona zanesena od ubavinata i od tvojata ljubeznost, vecerta edno semice (Aqvarius, vozenje so camce...znaes ti aj da ne dolzam mnogu ) pa posle ke vidime dali ovaa e film ili ...  



Изменето од Lion
don't smoke and fly, take a bike and ride
Кон врв
Lion Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2006 во 17:52

 

 Samo go tesam Corporal

don't smoke and fly, take a bike and ride
Кон врв
Lion Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2006 во 18:39
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by Lion Lion напиша:

 

 Samo go tesam Corporal

ne go tesis mu prasi los film ...

 Filmcevo mislam e super, on so negovata masta ima da go dotera mmmm

don't smoke and fly, take a bike and ride
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2006 во 22:23
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by Lion Lion напиша:

Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by Lion Lion напиша:

 

 Samo go tesam Corporal

ne go tesis mu prasi los film ...

 Filmcevo mislam e super, on so negovata masta ima da go dotera mmmm

detevo ke pocne da veruva vo toa poleka ti ... ako se filmas filmaj se so stil

 waaaaaaa, abe vidi placam oti to ne mozi da bidi vistina, a inace se radvam i ti zablagodarvam so me tesis, a inace ona filmceto da znajs deka ke bidi vistina, zato so za olimpiskite igri Atina Bred Pit se maskira za da ne go poznat oti ke go sulat, isto i ova ke dojdi ke se maskira ama mene nema kaj da mi bega jas odma ke ja poznam. i posle kako so rece Lavot, vamu tamu ke ja zamatam malce i gotovo ke se zemime, and they lived happily ever after... wuuuuuuuuuuuuuu lele sa se izradvav FALA VI EPTEN



Изменето од Corporal^^
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2006 во 10:28
angelina se sprema da ide vo italija, pa ako imas slucajno rodnini mozes da odes i licno da se vides so nea
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2006 во 13:33
 neam rodnini... ama mozi maja ako saka da me zemi kaj nea da posedam malce duri da se vidam so angelina to ke bidi dobra ideja
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2006 во 14:18
ABE NE E FILM STRUMFETCE, NEKOGAS NAJGOLEMITE FILMOJ STVARNOST STANVAT, MISLAM...
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
ance Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ance Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2006 во 15:43
najubavata zena vo svetot e tokmu ANGELINA
I NEMA KONk*rENCIJA
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2006 во 14:03
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

ABE NE E FILM STRUMFETCE, NEKOGAS NAJGOLEMITE FILMOJ STVARNOST STANVAT, MISLAM...

ajde prodolzi da  mislis i nadevas ... ili potocno da sonuvas nema veke da ti go zaebuvam folmov

abe ne mi go zaebavas ti filmot samo, sa ete ako se filmame barem i ti ela ucestvuvaj vo filmot

Originally posted by ance ance напиша:

najubavata zena vo svetot e tokmu ANGELINA
I NEMA KONk*rENCIJA

Vo pravo si



Изменето од Corporal^^
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Lion Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2006 во 17:03

 

 Corporal, mora li bas Angelina ? Znam deka ti e tesko ama aj razmisli ubavo i vo Makedonija ima dobri parcinja eve primer Esma Recepova, Suzana Spasovska....    E sega ako ne bendisues od tuka ke gledame da ti pomogneme za Angelina, neli sme frendovi, da si pomogneme koga ni e najtesko.

don't smoke and fly, take a bike and ride
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 13:07
Originally posted by Lion Lion напиша:

 

 Corporal, mora li bas Angelina ? Znam deka ti e tesko ama aj razmisli ubavo i vo Makedonija ima dobri parcinja eve primer Esma Recepova, Suzana Spasovska....    E sega ako ne bendisues od tuka ke gledame da ti pomogneme za Angelina, neli sme frendovi, da si pomogneme koga ni e najtesko.

Najprvo da ti se zablagodaram za podrskata so mi ja davas i vo pravo si deka za to sme site drugarcinja, ama molim te ti izgledam jas tolku maceno sustestvo za da mi gi davas Esma ili Suzeto...  eeeee to tesko mi paga na srce, inaku vo pravo si i vo nasata rodna Makedonija ima ubaj zeni ne velam ne mozi i najubaj na Balkanot se, ali Angelina si e Angelina, ne mozi nikoj da mi ja zameni i zato MORA ANGELINAAA!!! nea najmnogu ja sakam, a inace tvojata kakva i da bilo pomos bi bila velikodusno prifatena zasto stvarno mi treba nekoj da mi pomogni inaku fala pak za pomosta

Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 21>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,265 секунди.