IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Анџелина Џоли.
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Анџелина Џоли.

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 21>
Автор
Порака
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2005 во 19:27
so znam...mnogu mi e odbivna uste odkako znam za nea.....ne znam ima nesto negativno vo nea....i ne ja sakam voopsto...ali za glumenje stvarno e super...:)
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
mandy Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 89
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mandy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 15:45

Originally posted by Alekta Alekta напиша:

so znam...mnogu mi e odbivna uste odkako znam za nea.....ne znam ima nesto negativno vo nea....i ne ja sakam voopsto...ali za glumenje stvarno e super...:)

Браво што успеа да го одвоиш приватниот живот со професионалниот, како голем филмски критичар, а богами и како голем познавач на филмовите во кој глуми Jolie, дојде до заклучок дека е добра актерка, но приватно како карактер (изгледа не ви оди добро кафе муабетото) не ти се допаѓа.

Не ми се веруваааа

First Rule, I Rule
Кон врв
Grim Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Grim Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 16:49

Е девојка ми баш има добар карактер, забавна е, комуникативна, шармантна, понекогаш кога нема многу работа знае и да ме изненади и да зготви ручек, секогаш го носи и зема детето од градинка за да не се малтретирам јас.

Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2005 во 11:44
Кон врв
Grim Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Grim Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2005 во 18:50

Добро бе ако ми е девојка не значи дека ќе ве тепам ако зборите нешто против неа

Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2005 во 19:53
Mnogu jaka zenska e nema so
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2005 во 21:03
Originally posted by Grim Grim напиша:

<P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><SPAN style="FONT-SIZE: 10pt; COLOR: #333333; FONT-FAMILY: 'Franklin Gothic Medium'; mso-ansi-: MK">Добро бе ако ми е девојка не значи дека ќе ве тепам ако зборите нешто против неа<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p></SPAN>


Кога ке порасниш и ке дадеш одговор некој на темава??
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2005 во 21:05
jas sum imal ista kako neze , nsito posebno , prazna glava :)) seriozno :(((
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
mandy Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 89
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mandy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2005 во 22:39

Немој ти така за на Grim девојката, не е празноглава. Чим е негова девојка значи е закон

First Rule, I Rule
Кон врв
bazo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 64
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bazo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2005 во 13:30
Iskreno ne mi se dopaga voopsto, ima mnogu poubavi od nea, a i plus toa ne pravat nikakvi "gluposti" samo i samo da gi ima na prvite strani na spisanijata...
Life isnt about waiting for the storm to pass... I'ts about dancing in the rain.
Кон врв
NOT RESPONDING Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 516
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NOT RESPONDING Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2005 во 01:08
Originally posted by Grim Grim напиша:

Добро бе ако ми е девојка не значи дека ќе ве тепам ако зборите нешто против неа

druze ne ti e devojka be so mene ide sega eve bas sega e tuka i se smeeme na ova sto si pisal

NOT RESPONDING е искра на надеж во сивилото на македонското форумџиство- www.tepajvreme.blog.com.mk)---(www.skapunk.blog.com.mk- SKA PUNK BLOG)
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2005 во 23:25
tocno e deka ima i poubavi zeni od Angelina Jolly ama sega za sega e THE BEST
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 08:44
'Angelina Jolie'  ©Dimitrios Kambouris/WireImage.com 
Hookups & Breakups

Ah, there's nothing like love among the beautiful people to capture our attention and warm our hearts -- unless it's the schadenfreude of watching celebrity relationships imploding before our eyes. Join us in reliving 2005's most notorious engagements, marriages, breakups and makeups.

ANGELINA JOLIE & BRAD PITT

Somewhere, a professor of publicity is mounting a case study in perfect spin control by studying the genesis of Brangelina.  After all, when the two were first romantically (albeit speculatively) linked during the shoot for "Mr. and Mrs. Smith," Brad Pitt was one half of Hollywood's most golden couple with Jennifer Aniston, while Angelina Jolie was a repeat offender at the altar with a well-documented disdain for convention.  Yet following news of the Pitt-Aniston split and their efforts to achieve "the most civilized divorce in the history of Hollywood" (per the Chicago Sun-Times), Angelina and Brad orchestrated a discreet, deliberately paced romance that avoided messy confrontations.  The paparazzi caught them in family tableaux (with Jolie's adopted son, Maddox, first on a Kenyan beach and later on her English estate), not in flagrante.  And as they gradually took their relationship public, Brangelina showed their best sides including her ongoing social activism and his undisguised affection for Maddox. He was at her side when she adopted an Ethiopian baby girl, Zahara, and on Dec. 2 Pitt announced his intention to legally adopt both of Jolie's charges as a co-parent.  If the duo is still demur at a timeline for wedding bells, is there any doubt it's serious?



Изменето од Синдарела
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 10:11
ah kakov pogled sto me pleni iako sum devojce 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 21>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,375 секунди.