IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Кошарка и ракомет
  Активни теми Активни теми RSS - Светско првенство - Турција 2010
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Светско првенство - Турција 2010

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2010 во 23:25

I taka se zavrsi i taa prikazna....


 2010 FIBA World Championship 

USA
4ta titula
Most Valuable Player
United%20States Kevin Durant
 
 
Rank Team Record
1  USA 9–0
2  Turkey 8–1
Skoro pa u finale
3  Lithuania 8–1
4  Serbia 6–3
Za malku pa i ovie u finale
5  Argentina 7–2
6  Spain 5–4
7  Russia 6–3
8  Slovenia 5–4
 
 
Slednoto e 2014.... nekade...збунетост
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
DelijaSkopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DelijaSkopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2010 во 15:46
Аууу човече...    


http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1121/%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE/764666/%D0%A2%D1%83%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0+%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%98%D0%B0.html   
Изменето од DelijaSkopje - 14.Септември.2010 во 17:34
"ОСУМ ИПОУ ИУЈАДИ ВУЃЕ..."
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2010 во 18:19
ХАХХАХАХАХХАХА
Некад и на сила не бива
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.