IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Формула 1 и Мото грандпри
  Активни теми Активни теми RSS - Коментаторите на F1
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Коментаторите на F1

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
vkk Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vkk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Коментаторите на F1
    Испратена: 23.Септември.2009 во 19:14
aj sea da ve vidam sto ke kazete za MILENKO
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2009 во 21:54
па си ја врши работата, во ф1 нема многу за зборење се додека не се појави некој дуел, инаку цело време се збори за историја на патеките, тимовите, возачите, статистики на се и сешто и т.н.

што се однесува до овој, онака ок ми е
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
vkk Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vkk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2009 во 00:19
druze si gledal na HRT formula???? milenko e 3 sv goini ponazad od deckite od HRT
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2009 во 00:45
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

па си ја врши работата, во ф1 нема многу за зборење се додека не се појави некој дуел, инаку цело време се збори за историја на патеките, тимовите, возачите, статистики на се и сешто и т.н.што се однесува до овој, онака ок ми е


daaaaa Milenko se ubiva od citanje na net za sekakvi podatoci i statistiki ama koga ima nekoj duel toj ne go ni primetuva i duri koga ke go vidi na snimkata posle pol saat toj go komentira duelot kako togas da se slucuva
zatoa treba vtor komentator kako i vo sekoja TV kukja ama ne mozime da go platime... ccc siromastija
znaci koga edniot ke odi v nuznik da se _oseri ili da si go isekni nosot drugiot da komentira ama za toa vreme nema da smee da cita od internet se duri ovaj so fizioloskite potrebi ne se vrati...ama ima kazano milenko deka e naucen sam da raboti bez kolega


a baska toj (Milenko i toa Nedelkovski) saka da bidi PRV I EDINSTVEN KOMENTATOR KOJ STO ZA VREME NA TRKITE DA KOMENTIRA I ZA POLITIKA I NE ZNAM SO DRUGO PA DURI I KASLA I SMRKA KOGA KOMENTIRA i ne veli se izvinuvam pocituvani gledaci...nema nikakva kultura

jas gledam na drugi kanali ama nema da gi kazam oti ke gi isklucat a sakam da go slusam za da se iznasmeam

podobar komicar e duri i od Chris Rock

Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2009 во 00:48
Originally posted by vkk vkk напиша:

druze si gledal na HRT formula???? milenko e 3 sv goini ponazad od deckite od HRT


aman drugar izbrisi go toa HRT oti ke ja isklucat

AMAN




TIE SE DOKTORI (POGOTOVO TOJ ANALITICAROT NIVNI) KOJ KE BIDI VO USF1 TIMOT V GODINA EDEN OD GLAVNITE

iako gi dzvaka zborovite ama nekako go razbirame a sigurno i toj se razbira sebesi (Mladen Jergovic)


Изменето од Iron Man - 24.Септември.2009 во 00:50
Кон врв
vkk Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vkk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2009 во 11:20
e da zaboraviv deka moze da ja isklucat i taa tv stanica nema dr put VETUVAM
Кон врв
Mramoren Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

drtiot

Регистриран: 26.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 434
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mramoren Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2010 во 02:21
katastrofa se

Изменето од Mramoren - 02.Мај.2010 во 02:21
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2012 во 14:41
Клапчото на МТВ денеска на квалификациите во Бахреин, коментар за Ветел кога ја освои пол позицијата.
- Се враќа крвта во неговите вени, па и артерии...газење од смеење


Инаку професорот кој е ко-коментатор е добар, се гледа дека разбира човекот.да
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2012 во 00:49
коментаторите на МТВ се жив удав, не те оставаат на раат трка да си гледаш бог да чува... низ целиот настан зборат за споредни работи и често пропуштаат да искоментираат битни моменти и мешаат имиња
згора на се, личи како да секој момент ќе се степаат за збор, како да е најбитно кој повеќе ќе каже... кратко кажано, катастрофа
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.