IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - Интернет преку BLUETOOTH
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Интернет преку BLUETOOTH

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
igorcence Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 18.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 56
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igorcence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Интернет преку BLUETOOTH
    Испратена: 02.Септември.2009 во 19:03
Dali nekoj znae kako moze da se konektira mobilem telefon(SonyEricsson) so PC i koristi internet preku bluetooth
Кон врв
-Niki- Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај -Niki- Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Септември.2009 во 22:25
nikako i jas baram ama nisto
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2009 во 15:26
Originally posted by igorcence igorcence напиша:

Dali nekoj znae kako moze da se konektira mobilem telefon(SonyEricsson) so PC i koristi internet preku bluetooth


Значи вака мобилниот прво мора да ти подржува, WEB интернет, не WAP
за да можеш да направиш таква конекција. И треба да побараш на официјалната страна на сони ериксон, за твојот мобилен телефон дали е  возможна таа опција.
Кон врв
Bronhi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bronhi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2010 во 00:19
Ako najdes nekoj blutut ruter, jas se uste ne sum cul za takvo nesto. Wi-fi da, GRSda, ama Blutut net se uste ne. Mozebi i ima...
Земете БРОНХИ полесно се дише
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.