IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Флерт/Секс со колегите/колешките?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Флерт/Секс со колегите/колешките?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 102>
Автор
Порака
Caligula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Caligula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2005 во 16:38
ne,nego se praime previshe pametni na balkanov :) koj saka flert flertue..koj saka poishe..si bara poishe :) ja iskreno so flert slabo stojam poso mi e gubenje vreme nekako.
http://www.myspace.com/boldrik
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2005 во 16:39

ne sum ja utnal prvo temata Flert si e tokmu na mesto kade shto treba,

A zoshto smetash deka e gubenje vreme? Zarem ne uzivame na malku poinakov nachin dodeka flertuvame!!!

Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
Caligula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Caligula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2005 во 16:45
dodeka ti uzhivash nejze nekoj ja "trkala" 
http://www.myspace.com/boldrik
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2005 во 16:50

e ako de!

Koj ja trkala neka si ja trkala, ama jas koga flertuvam i pokazuvam deka ne sum kako ostanatite trkalachi...

Neli, imash trkalachi i trkalachi a imash flerteri so stil!!!!

Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
Caligula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Caligula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2005 во 16:52
izvini ako ti go navrediv "stilot"  
http://www.myspace.com/boldrik
Кон врв
mia111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 597
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mia111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2005 во 16:54
E ZAOVA I JAS SE SLOZUVAM




Originally posted by KDEKOVSKI KDEKOVSKI напиша:

:)

Mozebi!

A od kade si sigurna deka ona shto moze da me odnese daleku i ne moze da me vrati nazad mnogu posuperiorno...


Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2005 во 16:56

ne taman rabota, Ako bev chovek koj lesno se navreduva ili so povredliv stil nemashe da bidam na Forumov.

Sakam da razmenam mislenje i vo toa nema nishto losho, neli...

Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2005 во 17:09
Ama do sega seushte ne dobiv odgovor, dali znaeme do kade e flert a od kade udvaranje....?
Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2005 во 17:29
i ushte neshto da prasham, dali flertuvate so site koleshki ili samo so atraktivnite.....?
Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
ANNNI Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 03.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANNNI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2005 во 17:30
A STO E ATRAKTIVNA KOLESKA ZA TEBE?



Originally posted by KDEKOVSKI KDEKOVSKI напиша:

i ushte neshto da prasham, dali flertuvate so site koleshki ili samo so atraktivnite.....?
HAAJ
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2005 во 17:31
bravo....dobro prasanje annni
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2005 во 17:32
of lele, mnogu subjektivno prashanje. Atraktivnosta e lichen kriterium za vrednuvanje, neli. Ne mora da znachi ona shto e atraktivno za mene deka e i za drug. Ednostavno samo prashav dali spored svojot kriterium taka da kazam "Atraktivnost" gi izbirate osobote za flert vo firmata vo koja rabotite!?
Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2005 во 17:34
ma koga nekoj saka da e*** se mu e atraktivno.......
Кон врв
ANNNI Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 03.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANNNI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2005 во 17:35
A KOI SE TVOITE LICNI KRITERIUMI ZA VREDNUVANJE NA EDNA OSOBA



Originally posted by KDEKOVSKI KDEKOVSKI напиша:

of lele, mnogu subjektivno prashanje. Atraktivnosta e lichen kriterium za vrednuvanje, neli. Ne mora da znachi ona shto e atraktivno za mene deka e i za drug. Ednostavno samo prashav dali spored svojot kriterium taka da kazam "Atraktivnost" gi izbirate osobote za flert vo firmata vo koja rabotite!?
HAAJ
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 102>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,360 секунди.