IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс со женет човек
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс со женет човек

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2223242526 75>
Автор
Порака
mia111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 597
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mia111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 11:35
epa sara neka ti e so sreka
se nadevam deka pravilno postapuvas.
Vo sekoj slucaj morase ova nekako da se resi

Кон врв
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 11:43
Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

da ubavo i vozbudlivo ama koga mu kazav utrovo deka decko mi mi predlozil da verime nekako ne mu bese seedno samo mi rece bas ubavo ke bidam i jas sreken ako bides i ti srekna

veridba,,, bravo e gledash deka odi na arno,,,,DOBREDOJDE VO KLUBOT(NA ZENETI/MAZENI eee ne e taka losho /iskreno/se si ima svoja ubavina ,
pr. edno malo malo ubavo najubavo BEBENCE EEEEE SRCINJA
drakula
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 11:45
Originally posted by drakula drakula напиша:

Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

da ubavo i vozbudlivo ama koga mu kazav utrovo deka decko mi mi predlozil da verime nekako ne mu bese seedno samo mi rece bas ubavo ke bidam i jas sreken ako bides i ti srekna

veridba,,, bravo e gledash deka odi na arno,,,,DOBREDOJDE VO KLUBOT(NA ZENETI/MAZENI eee ne e taka losho /iskreno/se si ima svoja ubavina ,
pr. edno malo malo ubavo najubavo BEBENCE EEEEE SRCINJA
Веридва хм не е лошо нели???БРАВО
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
mia111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 597
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mia111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 11:49
nekoj spomna bebe-superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
epa ajde sara cekame vesti

Кон врв
mimi24 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimi24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 11:52

Cestito.

No dali navistina sakas da se omazis so deckoti ili toa go pravis od griza na sovest?

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 11:55
Originally posted by mimi24 mimi24 напиша:

Cestito.


No dali navistina sakas da se omazis so deckoti ili toa go pravis od griza na sovest?


Мими мислиш дека има грижа на совест спрема дечко и?
Саричка беше отворена искрена во се:))
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 12:01
napred sara ,eeee ova mi e prva veridba na forumov eee aj cestito
drakula
Кон врв
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 12:03
a sara ja nema ....................................kaj otide.....
drakula
Кон врв
Sara_t Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 182
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sara_t Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 12:08
TUKA SUM
Кон врв
Sara_t Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 182
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sara_t Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 12:12
NE GO PRAVAM TOA OD KRUZA NA SOVEST TUKU DEKA MI E VREME 27 GODINI SEGA NA 25 NOEMVRI PA NE E SALA (AMA CEKAJTE JAS SEUSTE NE SE OMAZIV SAMO MI PREDLOZI DECKO MI)
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 12:14
Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

NE GO PRAVAM TOA OD KRUZA NA SOVEST TUKU DEKA MI E VREME 27 GODINI SEGA NA 25 NOEMVRI PA NE E SALA (AMA CEKAJTE JAS SEUSTE NE SE OMAZIV SAMO MI PREDLOZI DECKO MI)
Сега си во фаза на размислување, уф па ја не би размислувала кога би ми предложил вакво нешто дечко ми ако сум лудо бљубена во него, туку одма би рекла ДА :))АЈДЕ НЕ МИСЛИ МНОГУ, послушајго првин срцето и на крај РАЗУМОТ:)
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Sara_t Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 182
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sara_t Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 12:16
DA MAJA AMA NE SUM PRI PARI
Кон врв
drakula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 498
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај drakula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 12:19
eeee ama izgovor ne sum pri pari....aj sega... ajde najbliskite i tolku /nie ne doagame
ako beshe se za pari eee , nemora ivkovi salavi po eden
prsten da se odbelezi aj ako e samo toa vo prahanje ne se misli...
drakula
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2005 во 12:19
Originally posted by Sara_t Sara_t напиша:

DA MAJA AMA NE SUM PRI PARI

За ова не ти треба пари,какво весеље, нека те фати за рака и да те однесе во светот на мажените,а тамо за почеток само ТИ И ТОЈ,баш супер
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2223242526 75>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,328 секунди.