IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс со женет човек
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс со женет човек

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 75>
Автор
Порака
mimi24 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimi24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 14:49

Mene ednas mi se sluci da imam kratka avantura so zenet covek

Jas apsolutno toa go sfativ kako prolazna avantura i momentalna privlecnost pomegu dvajca luge.

Koga fraerot pocna nesto da zabeguva mu rekov samo deka treba da se mole da ne se zaljubam vo nego zasto vo toj slucaj ne vrtam ni zena ni deca(se razbira jas si znaev deka toa ne e vistina) tuku se boram za toa sto go sakam

Od togas veke ne go vidov

Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 14:51
Originally posted by mimi24 mimi24 напиша:

Mene ednas mi se sluci da imam kratka avantura so zenet covek

Jas apsolutno toa go sfativ kako prolazna avantura i momentalna privlecnost pomegu dvajca luge.

Koga fraerot pocna nesto da zabeguva mu rekov samo deka treba da se mole da ne se zaljubam vo nego zasto vo toj slucaj ne vrtam ni zena ni deca(se razbira jas si znaev deka toa ne e vistina) tuku se boram za toa sto go sakam

Od togas veke ne go vidov

Кон врв
Sailor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2005
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: 587
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sailor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 14:51
Originally posted by mimi24 mimi24 напиша:

Mene ednas mi se sluci da imam kratka avantura so zenet covek


Jas apsolutno toa go sfativ kako prolazna avantura i momentalna privlecnost pomegu dvajca luge.


Koga fraerot pocna nesto da zabeguva mu rekov samo deka treba da se mole da ne se zaljubam vo nego zasto vo toj slucaj ne vrtam ni zena ni deca(se razbira jas si znaev deka toa ne e vistina) tuku se boram za toa sto go sakam


Od togas veke ne go vidov




Ete ova e devojka so stav sto znae sto pravi
Кон врв
mimi24 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimi24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 14:56

Fala Sailor

A Sindarela jas voopsto ne se poicuvstvuv ostavenoi ili ponizeno koga toj si zamina.

Mene toa mi odgovarase. toa bese najdobriot nacin da go otkacam

Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 14:59
Originally posted by mimi24 mimi24 напиша:

Fala Sailor

A Sindarela jas voopsto ne se poicuvstvuv ostavenoi ili ponizeno koga toj si zamina.

Mene toa mi odgovarase. toa bese najdobriot nacin da go otkacam


се смајлито не ти се смеев него се смеев на реченицата т.е на неговата постапка
Кон врв
mimi24 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimi24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 15:05
Izvini pogresno te sfativ. Mozebi pogresno sum go protolkuvala znakceto. Na krajot na kraistata nova sum vo druzinava i normalno e da pravam vakvi kiksovi
Кон врв
mimi24 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimi24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 15:07

Jas se odjavuvam sega

Cao na site

Ke prodolzime so debati utre ako ste raspolozeni

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 15:10
Originally posted by natalija natalija напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by natalija natalija напиша:


Или не сте сигурни во се*е па мора да чуете од некој дека сте прекрасни и во кревет или во не знам што за да си ја вратите самодовербата...можеби и патнерот со своите животни обвски не ви посветува доволно внимание од проблеми не значи дека треба да побарате утеха кај друг од радозналост па после оф леле....

Каде прочита ваков коментар и на што се надоврза?

Зар треба да прочитам нешто за да си го кажам својот став Маја?
Odlicen stav osobeno koga velish SAKAME DA CUEME
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 17:32
да бе....секс со женет човек...ма камшик на сите..........
Кон врв
zakacka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Ноември.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 46
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zakacka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 22:56
Криво ми е што не учествувам во мислењата но онлине сум навечер

Поздрав до МАЈА СИНДАРЕЛА КДЕКОВСКИ САРА МИМИ ЗА УБАВИТЕ КОМЕНТАРИ НА ТЕМАВА.
Да додадам и мислењето од ЛОУ ВЕЕД


Изменето од zakacka
kiss me
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 23:04
и ја сум онлајн...........
Кон врв
zakacka Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Ноември.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 46
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zakacka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2005 во 23:06
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

и ја сум онлајн...........

И јас
kiss me
Кон врв
Sara_t Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 02.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 182
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sara_t Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2005 во 12:38
Zdravo zakacka dobro ni dojde na temava
Кон врв
mimi24 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimi24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2005 во 12:49
Zdravo i od mene pak
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 75>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.