IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Сон
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сон

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2122232425 55>
Автор
Порака
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 23:27
Originally posted by Antoaneta Antoaneta напиша:

Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Леле колку глуп а и лош сон сум сањала.....
Како влагам во кола со 3 машки (крупни, големи) од кои едниот го знам (не лично, у исто школо сме)и он вози, а другите не (не им ги видов фаците) и они седат позади а ја на сувозачкото место. Колата стои на удолница и крената е рачната и има снег. И у моментот кога едниот ја спушта рачната, ја здогледувам баба ми како да се спрема да мења гума, клекнува покрај колата и колата оди надоле. Му викам на типот што вози да се врати и се враќа ама ја некако ја прегазува баба ми и следна слика ја гледам баба ми како лежи со скршена нога ама и фали еден дел од ногата..... Гадно! И му се дерам на типот нешто како у стил Што напраи? и почнувам да се нервирам и да плачам..... И се разбудив....
Некој да ми каже што значи???



Ke ti bide prekinat nekoj plan,mozebi patuvanje...se na se te ocekuva sreka vo domot i nekoja radost koja e povrzana so tebe!



P.s. Interesno kolku dolgi i sodrzinski sonovi ...


Фалааа многу... Hug
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
SURFAC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 350
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SURFAC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2006 во 00:25
Mislam deka ova nema nikogas da go zaboravam
 
sum sonuval kako od mojot prozorec leguva petok-13i me brka i koga se razbudiv bev zanesen i napraiv dupla doza na drugi apcinja i 3 dena lezev posle u olnica!!!Dead
Михаил Мојата чанта


чантата ми тежи точно еден тон
на неа ке зестане комотно и слон
ке се лизне и ќе шизне надвор кога роси
кај да најде еден билдер за да му ја носи.
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 15:47
ИИИИИИИИИИИИИИ Заборавив...
кај ми е психологот ??? TongueTongueTongue

Вчера на попладневен сон трчаше куче големо со крем крзно да ем касне го избуткав и малку се буткавме успеа да ем касне неколку пати за десна рака ама немав болка..мајко колку се исплашив.. Никогаш во живот не ми залајало куче нити пак каснало..на сон ми делуваше страшно и тажно после од кога се разбудивCry
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 14:46
Не се мачи Антоанета да толкуваш убаво ме касна и вака и така и тоа во живо DeadDeadDeadDead
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 15:01

Jas pak mnogu retko se sekavam sto sonuvam.Ovie denovi sum sonuvala rasprodazbi i kako sum se iznakupuvla sekakvi gluposti.Poveketo sonista moi se slucuvanja od realnosta.Ama ako sonuvam nesto pomorbitno, vetuvam ke go pisam tuka.

Inaku nate od toa sto sum cula, mislam deka kucinjata mozat da znacat prijateli ili neptijateli.Mislam deka treba da vnimavas ovoj period, moze nekoj prijatel ti pravi lice....Ama mislam Alekta znae podobro, pa predhodno konsultiraj se so nejze.
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 15:08
Да мила прашав што е тоа.. така да имав интуиција ..која веќе се оствари.. сонот стана јаве DeadDeadDeadDead
Кон врв
SURFAC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 350
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SURFAC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2007 во 20:17

тешко тебеConfused

Михаил Мојата чанта


чантата ми тежи точно еден тон
на неа ке зестане комотно и слон
ке се лизне и ќе шизне надвор кога роси
кај да најде еден билдер за да му ја носи.
Кон врв
Antoaneta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antoaneta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2007 во 13:33
Originally posted by natalija natalija напиша:

ИИИИИИИИИИИИИИ Заборавив...
кај ми е психологот ??? TongueTongueTongue

Вчера на попладневен сон трчаше куче големо со крем крзно да ем касне го избуткав и малку се буткавме успеа да ем касне неколку пати за десна рака ама немав болка..мајко колку се исплашив.. Никогаш во живот не ми залајало куче нити пак каснало..на сон ми делуваше страшно и тажно после од кога се разбудивCry



Jas znam deka bi trebalo da ocekuvas kavga so nekoj prijatel i najverojatno stravot e odtamu!
Strasno e i tazno zatoa sto stanuva zbor za dobar prijatel.
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2007 во 13:38
imam eden son ama e mnogu zaeban...vcera go sonuvav...dvajca moi bivsi stanale pederi i sum gi sretnala kako bile parSmile
Кон врв
ivanaaaaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivanaaaaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:39

Cry

kakov son sum sanjala
imav mn dobra drugarka koja pocina pred 2 meseci i ja sanjav kako mi se ljuti za nesto vo sonot
 a nemozam da se setam za sto


Изменето од ivanaaaaa - 23.Јануари.2007 во 19:52
Кон врв
ivanaaaaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivanaaaaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:43
sonuvav kako drugar prai sobrakajka so kola i umira a na mene i devojkamu ni e seedno za toa
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2007 во 14:39
Luge sonvav deka ke fati vojna ejj loso e toa. Ama golema vojna.
A pa pred nekoj den istot sto go vidov na sonot, koga se razbudiv se so vidov na sonot bese isto i vo realnosta
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2007 во 09:55
Originally posted by Barbika Barbika напиша:

Tolku silno cuvstvo,...mnogu placev,lipav,ne bev svesna deka e son dodeka se svestam deka sum budna megu sonot i javeto seuste placev i pernicata bese mokra!

Kolku e moken sonot, sto li se e mozno da se sluci so nas dodeka spieme!?

 
Не е можно ништо да се случи но можно е свашта да сонувашWink
Кон врв
dudasr2 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dudasr2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2007 во 21:28

ovoj son miskal deka znaci da se plasis od opasnost nekoja zosto kako sto jas znam samoto kuce na son znaci neprijatel spored mene pazi se vnimavaj na sebe ovie denovi

 

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2122232425 55>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.