IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Сон
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сон

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3031323334 55>
Автор
Порака Обратен редослед
Maks Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2007 во 22:51
Da sonuvas nesto i toa da se ostvari ne e i nekoe golemo cudo. Megjutoa
bidejki slucajnite raboti ni vo son slucajno ne se slucuvaat mora sonot kako i site organi i sistemi vo covekovoto telo da si ima svoja funkcija.
Samo nikoj dosega ne uspeal da kaze zosto sonuvame. Mozebi Frojd otisol najdaleku ama zabegal so seksualniot aspekt.
Кон врв
Hacker Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Hacker Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 23:20
Dali vi se slucilo nekogas da ja sonuvate idninata i toa da vi se sluci a pooa da vi pritekne? Buki
Proctaj...
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2007 во 01:04
,....shto li sonuvav?!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2007 во 00:39
Originally posted by black-eyes black-eyes напиша:

potreben vo momentov  SleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepy

ZAMISLI MOJOT SON OD SINOJKA DENES SE OSTVARIShocked
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 21:42
iskreno nekogas imam brutalni  sonovi
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2007 во 00:32
Cesto mi se slucuva da sonuvam kao... "film"akcija,i jas tamu a sto e naj....smesno bi rekla imam i titluvan prevod na makedonski.
Koga im kazuvam na bliskite padjaat od smeenje...
Ova...ne se seguvam-vistina e.Ima li nekoj drug nekoe slicno iskustvo???  

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2007 во 22:08
Ja vcera spiev ko zaklan a so sum sonuval pojma neam
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2007 во 11:01
uh, sonuvav nesto ne bas ubavo
Кон врв
dudasr2 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dudasr2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2007 во 21:34

na maz mi crna raka go udira po glaga i na mestoto kade e udren u izleguva cvrga i od tamu mu tece krv

pls neka mi odgovori nekoj
 
Кон врв
dudasr2 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dudasr2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2007 во 21:28

ovoj son miskal deka znaci da se plasis od opasnost nekoja zosto kako sto jas znam samoto kuce na son znaci neprijatel spored mene pazi se vnimavaj na sebe ovie denovi

 

Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2007 во 09:55
Originally posted by Barbika Barbika напиша:

Tolku silno cuvstvo,...mnogu placev,lipav,ne bev svesna deka e son dodeka se svestam deka sum budna megu sonot i javeto seuste placev i pernicata bese mokra!

Kolku e moken sonot, sto li se e mozno da se sluci so nas dodeka spieme!?

 
Не е можно ништо да се случи но можно е свашта да сонувашWink
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2007 во 14:39
Luge sonvav deka ke fati vojna ejj loso e toa. Ama golema vojna.
A pa pred nekoj den istot sto go vidov na sonot, koga se razbudiv se so vidov na sonot bese isto i vo realnosta
Кон врв
ivanaaaaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivanaaaaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:43
sonuvav kako drugar prai sobrakajka so kola i umira a na mene i devojkamu ni e seedno za toa
Кон врв
ivanaaaaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivanaaaaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:39

Cry

kakov son sum sanjala
imav mn dobra drugarka koja pocina pred 2 meseci i ja sanjav kako mi se ljuti za nesto vo sonot
 a nemozam da se setam za sto


Изменето од ivanaaaaa - 23.Јануари.2007 во 19:52
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3031323334 55>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.