IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Lady Gaga
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Lady Gaga

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
Автор
Порака
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Lady Gaga
    Испратена: 07.Јуни.2009 во 23:39
можеби не е ништо посебно, али таа е онаа која направи БУМ во Америка и целиот свет со досадниот И сингл Poker face..а веќе и нејзиниот стил почнува да се шири па полека стигнува и во Македонија..
Иако женскава е хемафродит, се смета за секси и привлечна девојка..само не знам во што огледало се гледа да си земам и јас..

ето ја ..

..Живеам за да умрам..!
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 23:46
Значи оваа има и мандало меѓу нозете?-Хммммммммм чудо на прородата значи е,плус јавна фаца.
 
Е за што го користи мандалото?
 
Женско е,убава,лична,супер телце,гради милина и природата си поиграла со неа.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 23:54
па како што знам била машка проститука, и стриптизерка..

еве ја бвистинската Лејди Гага
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2009 во 14:55
Не знам за ова аферава дека е хермафродит ама женскава е родена и регистрирана како женско а за други атачменти меѓу нејзините нозе не сум информисана.
Едно време и на Анастасиа пејачката и вадеа такви муабети.
Лејди Гага е исклучително уникатна и талентирана девојка до максимум.
Не мислам дека е некоја убавица, но нејзиниот смисол за стајлинг е неверојатен.
Се издвојува од масата.

Изменето од GlenKlouz - 08.Јуни.2009 во 14:56
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2009 во 01:22
Ништо не разбирам...сега оваа к** ли имала?

Изменето од anastea - 10.Јуни.2009 во 01:34
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2009 во 01:44
аха......баш така
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2009 во 10:31
проверете на гугл има повече статии за тоа..
еве најдов нешто..http://www.selotejp.com/2009/05/blog-post_9454.html
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2009 во 23:08
Не знам шо да искоментирам..ова ми делува као уше еден американски комерцијален производ,кој нема да остави никаков печат,ниту ќе трае многу долго..почнаа ваквите да никнуваат во америка многу..дефинитивно ќе ја има(или ќе го има,не знам више )по жолтиот печат и по медиуми поради таквата необична природа
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2009 во 20:13
за некое време и за неа ќе читаме ''пијана, издогирана, без гаќи...'' од искуство си знаеме
ина4е мене ич не ми е некоја посебна убавина, ама има убави песни.
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2009 во 20:23
Just dance gonna be okay....

malku e cudna za nejzini godini
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2009 во 20:42
мислам дека ова објаснува се......
http://www.youtube.com/watch?v=h47fNaOb-JU
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2009 во 21:07
[QUOTE=DarlinG] мислам дека ова објаснува се......
http://www.youtube.com/watch?v=h47fNaOb-JU[/QUOTE

Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
Popi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Popi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2009 во 10:38
Lady Gaga; “Имам мал пенис и вагина!“ изненадување
 
Во последните недела дена кружеа неверојатни приказни за пејачката Lady Gaga. Последните неколку дена се шпекулираше дека пејачката има пенис, а таа завчера на општо изненадување на сите признала дека е хермафродит.Тоа не е нешто од кое се срамам, само сигурно не е нешто за што би разговарала наоколу. Вистина е дека имам два полови органи. Но некако себе првенствено се сметам за жена а не за маж. Мојот пенис е толку мал, што навистина не прави никакви компликации во мојот живот. Причината поради која не го спомнував ова е бидејќи не игра никаква животна улога. Мислам дека никој од нас не шета наоколу зборувајќи за својот полов орган, па така не сум ни јас ништо поинаква. Но само се надевам дека ова признание ќе има некакво влијание на луѓето со иста ситуација како мојата, и дека ќе им се зголеми самодовербата кога ќе го погледнат своето тело.“- рекла Lady Gaga.

“Фактот е дека сум секси и тотално посакувана жена и покрај сето тоа јас имам два органа, пенис и вагина, и што ќе правиме во врска со тоа?“- додала пејачката. 
 
Ete zoshto ovaa ama vooshto ne mi se svigjala NIKOGASH, imalo neshto nastrano kaj nea. голема%20насмевка
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2009 во 16:59
абе шознаеш можеби носе чорап во гаќите..

Изменето од Командантица - 01.Јули.2009 во 17:00
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,438 секунди.