IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Последна добиена СМС порака
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Последна добиена СМС порака

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 74757677>
Автор
Порака
FeaR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
False Evidence Appearing Real

Регистриран: 15.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5307
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FeaR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2010 во 18:54
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

да



само ова имаше во пораката се измачил некој ногу

jas barem vaka ke ti ja pisev Da taka e!

btw....

planiraj me u sreda so tebe sum od drugar
"А ти поарен да не си?" -македонски начин на прифаќање критика
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2010 во 13:58
Znaci me lazese a? E sega ke vidis sto ke ti napravam pa da vidime koj ke te stiti.


-----------

Porakava samo sto ja dobiv
Кон врв
Phantomlord Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ThrasheR

Регистриран: 11.Септември.2008
Локација: Битола
Статус: Офлајн
Поени: 434
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Phantomlord Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2010 во 14:00
...... accepted your friend request, од Facebook.
\m/>.<\m/ Thrash' till death \m/>.<\m/
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2010 во 11:44
Те сакамбакнеж
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2010 во 13:30
Поракава од синоќа, али јас дури пред пола саат ја видов


Еден бакнеж на лицето твое - убаво спиј сонценце мое, уште еден во устата твоја - убаво сонувај љубов моја. За крај бакнеж во вратот твој - добра ноќ ангелу мој....

......................

Изменето од ФорумскаБаба - 20.Ноември.2010 во 14:59
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
FeaR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
False Evidence Appearing Real

Регистриран: 15.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5307
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FeaR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2010 во 14:41
Originally posted by ФорумскаБаба ФорумскаБаба напиша:

Поракава од синоќа, али јас дури пред пола саат ја видов


Еден бакнеж на лицето твое - убаво спиј сонценце мое, уште еден во устата твоја - убаво сонувај љубов моја. За крај бакнеж во вратот твој - добра ноќ ангелу мој....

-----
Дојди ваму да те

mmmmmm od kogo ova збунетост inakui i poslednata poraka so ja dobiv jas e za d.nok me mrzi da ja pisuvam
"А ти поарен да не си?" -македонски начин на прифаќање критика
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2010 во 14:49
Да кажам да не сакаш? да издадам
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
FeaR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
False Evidence Appearing Real

Регистриран: 15.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5307
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FeaR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2010 во 14:52
Originally posted by ФорумскаБаба ФорумскаБаба напиша:

Да кажам да не сакаш? да издадам

aj  nebitno...
"А ти поарен да не си?" -македонски начин на прифаќање критика
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2011 во 23:35
Доколку сеуште ја немате платено  ф-рата за месец Февруари,тоа можете да го сторите до 21-ви Март без додатни 290 ден. за задоцнето плаќање.

Со почит,Вашиот Вип!!!
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2011 во 19:49
 
 
  Да даде Господ  да ме бараш во
 
 ,,  Све за љубав ,,   ............изненадување............хи,%20хи...
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2011 во 19:54
poslednata....wooow..
da ne znae covek sto da misli veke

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Гаргамел Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2011
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гаргамел Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2011 во 23:25
go to the stairs

turn on the lights

i forgot to clean up

the sh*t from the dog

i know that you cannot

read a message on your new phone

so you will read only first chapt

and i hope you will enjoy in

the skiing and i want to know

that i love you

and dont wait for me tonight

i'm will be with my lover

thanks God for sending you

to be my husbund my deat dumbass


ama ne znae ovaa deka komsiite me naucija da strakam na IPhone e samo koga ke si dojde
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2012 во 00:20
Нма смисла сеа да ја цитирам..само ќе си го поздравам другарчето што се сетиголемо гушкање

На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2013 во 09:02
,,,,ako doagjash na kafe doagjaj ,,,ako ne,,,chekaj gosti,,,,/,,,,od sinokja,,,кафе
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 74757677>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.