IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Што најмногу ве боли?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што најмногу ве боли?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 11>
Автор
Порака
Sweety love Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sweety love Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Што најмногу ве боли?
    Испратена: 07.Мај.2009 во 19:10
Ајде сеа да слушнам што мислете дека највеке боли во животот (а и во љубовта)
Кон врв
punk girl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај punk girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2009 во 19:18
pa...navistina me bolat vakvi temi, se rastazuvam na samata pomisla sto najveke me boli,a takvooo...pa me boli koga partnerot t.e deckoto ne me izneveruva ili koga ne gleda vo drugi
Кон врв
punk girl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај punk girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2009 во 19:20
a bi trebalo,ne e fer samo jas da gledam
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 18:10
највеке болат прекутените работи.......со претпоставките си правиме филмови ,и најчесто се трагични,а уствари може не е како во претпоставките,а можеби е.....не%20знам
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 18:21
највеќе од се боли ако се боцнеш на трнче
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
lane62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 7583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lane62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 19:25
ako ne si srekenразмислување
Daj više odmora jeziku nego rukama!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 19:29
Ne znam sto najmnogu boli vo ljubovta, mozebi zasto gi nemam site takanareceni nivoa pominato vo ljubovta. No znam sto najveke me boli. Koga nema oset sprema mene i me povreduva na smetka da zadovoli drugi. 
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 19:42
кога патиш премногу во животот... има момент во коj веке нема да те заболи.понекогаш еден од "даровите" на животното искуство е суровоста.
тоа важи и за патилата во лjубовта.


Изменето од pagane - 11.Мај.2009 во 19:43
Кон врв
karamandi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1496
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај karamandi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 19:44
boli neiskrenosta i lazenjeto prekutuvanje na mnogu raboti voopsto vo zivotot pa i vo ljubovta
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 19:46
Боли наj веке предавството.
Предавството на идеали, каузи, идеи ,цели, луге...


Изменето од pagane - 11.Мај.2009 во 19:47
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 20:54
Paaaaaa   збунетост

ete........... boli koga ovde .........nekoj se prae fraer...............ova ona............
te magjepsuva.............te voodusevuva..........
a vo realnost............e nisto..............vozduh...........izdisen balon......не%20знам
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 21:05
од тоа боли?
jас бих се смеjала...намигнување
Кон врв
mistake Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mistake Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 21:27

.



Изменето од mistake - 29.Јануари.2011 во 17:37
Кон врв
punk girl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај punk girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2009 во 23:41
Najmnogu ama bas najmnogu me boli koga nekoj mi udre samara UZAS
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,844 секунди.