IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео > Камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - NAB 2009 - FreshDV video coverage
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

NAB 2009 - FreshDV video coverage

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Igor-T Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 622
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Igor-T Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: NAB 2009 - FreshDV video coverage
    Испратена: 28.Април.2009 во 17:21

FreshDV - NAB 2009


Kako da ste tamu !

Eden ton videa so novosti od godinashniov NAB vo Las Vegas.
Blagodarnost do momcite na FreshDV.

=============================================

Spodelete vashi impresii, koi novini vi se bendisaa.
големо%20гушкање

Pozdrav

Igor

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.