IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Најдобар подарок од саканиот/саканата
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најдобар подарок од саканиот/саканата

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2011 во 12:14
Originally posted by Delicia Delicia напиша:

 од кога ми спомна дека ке добијам подарок ,само таму ми е паметот.црвенеење......а инат не сака да каже што е


Колку искрен коментарголема%20насмевка,значи не е битен подарокот туку гестот многу ни значи на нас жените.
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
pHp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2011
Локација: Rwanda
Статус: Офлајн
Поени: 1477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pHp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2011 во 12:46
Originally posted by renatax renatax напиша:


Originally posted by Delicia Delicia напиша:

 од кога ми спомна дека ке добијам подарок ,само таму ми е паметот.црвенеење......а инат не сака да каже што е
Колку искрен коментарголема%20насмевка,значи не е битен подарокот туку гестот многу ни значи на нас жените.


Не верувам Сум бил сведок на многу женски дебати, каде имаш изјави "Абе како можеше да ми купи таков парфем"   
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2011 во 13:03
карта во еден правец за еден човек за некоја подалечна дестинација големо%20гушкање
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2011 во 13:27
Originally posted by pHp pHp напиша:

Originally posted by renatax renatax напиша:


Originally posted by Delicia Delicia напиша:

 од кога ми спомна дека ке добијам подарок ,само таму ми е паметот.црвенеење......а инат не сака да каже што е
Колку искрен коментарголема%20насмевка,значи не е битен подарокот туку гестот многу ни значи на нас жените.


Не верувам Сум бил сведок на многу женски дебати, каде имаш изјави "Абе како можеше да ми купи таков парфем"   


Генерално жените го ценат гестот,но не велам дека нема исклучоци како во наведениот пример.


Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2011 во 17:25
Podarok...se misli predpostavuvam na nesto materijalno (me mrzi da citam od pocetok)...ne mi znaci mnogu materijalnoto ,no ete sekoj podarok od devojkata koja ja ljubam i sum so nejze mi e drag i bi mi bil drag, bez razlika sto i da mi podari, znaci mislela na mene ...najdrag podarok mi e da me saka i da me pocituva ...da postojam samo za nejze i ona za mene....pogolem podarok od ljubovta i nejzinite "decinja" za mene nema .....
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2014 во 04:37
Неговото (не) слободно време посветено на мене!

Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2014 во 09:53

Поубав подарок од подарена љубов - нема. трепкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.